Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Mineflo Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

PARLAK VE CANLI DESENLERİYLE MİNEFLO ZEMİN KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

Mineflo zemin kaplama çeşitleri işletme ve ofislerde tercih edilen, günümüzün en önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Kalabalık mekanlarda sağlamlığı ile dikkat çeken Mineflo kaplamalar, sürekli parlak ve canlı ahşap görünümleri sebebiyle ilgi görmektedir. Kolay temizlik ve bakım özelliklerine sahip ürünlerin dekorasyon anlayışınızla uyum sağlayabilecek pek çok modeli bulunmaktadır.

Mineflo zemin kaplama çeşitleri İstanbul ve çevresinde bir çok yapıya kurulumunu gerçekleştirdiğimiz kaplama çeşitlerinden biridir. Ürünün zemine uygulanması uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Yıllar boyu kullanım için sıfır boşlukla ve sağlam olarak zemine yerleştirilmelidir. Mineflo zemin kaplama ihtiyaçlarınız için firmamızdan “Ücretsiz Keşif” desteği alabilirsiniz.

Deneyimli ekibimiz yerinde incelemeyle ölçümlerinizi yaparak sizi fiyat ve modellerimizle ilgili bilgilendirir. Mineflo kullanım özellikleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Mineflo Zemin Kaplama Nedir? Mineflo Yer Döşemesi Neden Kullanılır?

Mineflo döşeme genellikle kalabalık işletme ve ofislerde kullanılan, ev tipi çeşitleri de olan bir zemin kaplama ürünleridir. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun bir çözüm olan Mineflo kaplamalar, dayanıklı oldukları kadar şık bir dekorasyon atmosferi yaratmak için de tercih edilirler.

Estetik olarak ahşap kalitesini mekanlara yansıtan mineflolar kullanıldıkları alanda ısı ve ses yalıtımı için son derece yararlıdır. Kullanım süresi fark etmeksizin her zaman parlak ve canlı bir görüntü oluştururlar. Mineflo zemin kaplama çeşitleri farklı desen ve renk seçenekleriyle geniş ürün yelpazemiz içinde yer almaktadır.

Günümüz dekorasyon üretim dünyasında mineflo modelleri farklı ihtiyaçları karşılamak adına ahşap görünüm dışında yeni özellikler kazanmıştır. Şık tasarımlı Mineflolar arasında mermer veya granit gibi kaliteli taş görünümüne sahip modeller üretilmektedir. Bu yönleriyle, yeni modeller her türlü mekanda mevcut dekorasyonu tamamlayıcı bir unsur olarak kullanılabilirler.

Mineflo zemin döşeme işçilik ve teknik bilgi isteyen bir işlemdir. Uzman ellerle monte edilen ürünlerde, zeminde hava girişi meydana gelmez, yamuk veya kabarık yerler oluşmaz. Böylece sorunsuz olarak yıllar boyu kullanılabilir. Mineflo montesi için firmamızın deneyimli ekibinden destek hizmeti alabilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Mineflo Zemin Kaplama Çeşitleri

Ahşap Mineflolar iş ve yaşam alanlarında klasik bir görünüm isteyenler için çeşitli ağaçların desen özellikleri ile üretilmektedir. Meşeler, ladinler ve maun desenli modeller en fazla tercih edilenler arasındadır. Mineflo kaplamalar farklı boyutlarda olduğu için kesilerek veya büyük levhalar halinde zemine kolayca uygulanabilmektedir.

Kolay Temizlenebilir Mineflo Yer Döşemesi Çeşitleri

Mineflo zemin kaplama çeşitlerinin en büyük avantajlarından biri kolayca temizlenebilmeleridir. Gün içinde yoğun insan hareketinin olduğu ofislerde her zaman derin bir temizlik yapılması mümkün olmadığı için Mineflo ürünler daha fazla ilgi görmektedir. Belirli aralıklarla yapılan temizlikle sorunsuz olarak kullanılırlar.

Leke çıkarma gerektiğinde ıslak bezler, paspaslar veya kuru olarak temizleme yöntemleri yeterli gelecektir. Kimyasal temizleyicilerden fazla etkilenmeseler de, mümkün olduğunca az zarar veren temizlik ürünleri tercih edilmelidir. Mineflo kaplama üzerinde cilalama veya vernik gibi malzemeler kesinlikle kullanılmamalıdır. Özel üretim Mineflolar kendiliğinden parlak bir yüzeye sahiptir.

Mineflo Kaplama Isı Yalıtım Avantajları

Uzman işçilikle döşenmiş Mineflolar ısı yalıtımı özelliği sayesinde bütçenizi korumaya yardımcı olurlar. Kompakt yapıya sahip oldukları için enerjinin mekan içinde kalmasını sağlarlar. Bu özellik, aynı zamanda ses yalıtımına da katkı sağlamaktadır.

Kaliteli Mineflo zemin kaplama modelleri ses dalgalarını emerek bina içinde yayılımını azaltır. Özellikle ses yalıtımı gerektiren mekanlar için üretilmiş tasarımlar da bulunmaktadır. Akustik yer kaplama çeşitleri ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mineflo Zemin Döşeme Modelleri

Pek çok zemin döşeme ve kaplama ürünüyle kıyaslandığında Mineflo oldukça uygun fiyatlı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Mineflo fiyatları metrekare cinsinden hesaplanır. Bu sebepten dolayı yaygın olarak kullanılırlar. Ofislerde, otellerde, okullarda ve taşınabilir araçlarda zemin kaplama bütçeye uygun fiyatlarla sunulur.

Mineflo Ücretsiz Keşif Hizmeti

Müşterilerimizin karar verme süreçlerinde kıyaslama yapabilmeleri ve bilgi alabilmeleri adına ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. İstanbul ve çevresinde kaplama yapılacak mekanın incelenmesi için uzman ekibimizi gönderiyoruz.

Mineflo zemin kaplama çeşitleri hakkında sorularınızı sayfamız üzerinden veya doğrudan iletişim numaramızı arayarak bize iletebilirsiniz.

Akser Zemin

Hizmetlerimiz

Halıfleks

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Karo Halı

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar