Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Hakkımızda Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Akser Halı San. Tic. Ltd. Şti olarak Erenköy Kadıköy’de 1978’den bu yana zemin döşemeleri üzerine faaliyette bulunmaktayız.

Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için duvardan duvara halıfleks,karo halı,otel halısı,cami halısı,mescit halısı,çim halı,ofis ve işyerleri halısı,mineflo,serfloor,pvc yer döşemesi,laminat parke,sistre cila,halı yıkama,halı kenarları overlok,saten boya,plastik boya,yerli ve ithal duvar kağıtlarımızla,jaluzi perde,stor perde uygulamalarını yapmaktayız.

Firmamız için önemli olan siz değerli müşterilemize kaliteli ürünü uygun fiyata her zevke göre tasarımlar yaratmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile siz müşterilerimizi memnun etmek görevlerimiz arasında ilk sıradadır.

Müşterilerimizin mutluluğu için işimizi severek ve özenle yaparız.

Uzman ve kaliteli ekiplerimizle hızlı ve profesyonel çözümler üretmekteyiz.

İstediğiniz takdirde eviniz,ofis ve iş yerleriniz için ölçü ve fiyatlandırma hizmeti sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en önemli amacımızdır.Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyar,keyifli alışverişler dileriz.

Akser Zemin

Hizmetlerimiz

Halıfleks

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Karo Halı

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar