Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Çim Halı Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

BENZERSİZ DOĞAL YEŞİL TONLARIYLA ÇİM HALI ÇEŞİTLERİ

Çim halı çeşitleri zorlu hava koşullarına, insan kalabalığı ve hareketi gibi etkenlere dayanıklı olarak tasarlanmış özel üretim ürünlerden biridir. Yalnızca sağlamlığı ile değil benzersiz bir dekorasyon tamamlayıcısı ürün olarak çim halılar farklı ortamlarda tercih edilirler.

Çim halı çeşitleri ve fiyatları konularında müşterilerine avantajlı çözümler üreten Akser Zemin olarak, İstanbul ve çevresinde onlarca ev ve işletmeye kaliteli ürün satışı ve montesini gerçekleştirdik. Çim halı firması ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilir, ekibimizden “Ücretsiz Keşif” çalışması talep edebilirsiniz.

Çim halı ölçü alımı için yerinde inceleme yapan ekibimiz, sizleri geniş ürün yelpazemiz ve avantajlı montaj işlemlerimiz konusunda bilgilendirecektir.

Çim halı modelleri ve kullanım alanları ile ilgili önemli detayları bu sayfamızda keşfedebilirsiniz.

Çim Halı Nedir? Neden Çim Halı Tercih Edilir?

Çim halılar sportif veya dekoratif nedenlerle son yıllarda ev ve çeşitli işletmelerde tercih edilmeye başlanan ürünlerden biridir. Gerçek çim kullanmanın dezavantajlarını yaşamak istemeyenler için tercih edilen,  görünüm bakımından gerçek çimle farkı ayırt edilemeyen çim halılar birçok kullanıcı için ideal bir çözümdür.

Çim halılar yeşil tonlar elde edilmek için monofilament/fibrile adı verilen çeşitli ip türleri ile üretilirler. Sağlam yapıya sahip sentetik ipliklerle üretilen çim halı uzun yıllar boyu yıpranmadan kullanım şansı sunarlar.

Sentetik çim halı çeşitleri monte edilecek alana göre farklı kalınlıkta modellere sahiptir.  Genellikle kalınlıkları 5 mm ila 80 mm arasında değişiklik gösterir. Tabanı daha güçlü hale getirmek için sentetik iplik tabakasının üzerine lateks malzemeler kaplanabilir.

İklim şartlarına dayanıklı olmaları nedeniyle ilgi gören çim halı modelleri farklı ihtiyaçları karşılamaları nedeniyle ilgi gören döşeme halı çeşididir. Spor için gerek duyulan zeminlerde veya çim dekorasyonu gerektiren alanlarda çim halı çeşitlerimiz güvenle kullanılabilirler.

Futbol Sahaları İçin Çim Halı Çeşitleri

Top sahaları için çim halı kullanımı yaygındır. Yalnızca ürün seçimi yaparken önemli noktalara dikkat edilmesi yararlı olacaktır. Her çim halı her spor sahası için uygun değildir. Futbol için çim halı seçimi yaparken kaliteli üretim malzemeleri olan ürünleri tercih etmelisiniz.

Kaliteli çim halılar yağışlı ve sıcak hava koşullarından daha az etkilenirler. Ölçüleri ve üretim malzemeleri spor hareketlerine, koşuya ve topun zıplamasına uygun olmalıdır. Sportif çim halı seçimi yapmadan önce ekibimizden inceleme isteyebilirsiniz.

Bahçeler İçin Çim Halı Çeşitleri

Doğal yeşil tonlarına ihtiyaç duyulan en önemli yerler dış mekanlar, özellikle de evlerin bahçeleridir. Suni bahçe çim halı çeşitleri farklı tonlarda yeşil renk elde etmeniz için ideal bir çözümdür. Bahçe için çim halı kalınlığı genellikle 5mm ila 20mm arasında farklılıklar gösterir.

Çim halı uygulanacak alan öncelikle ölçülmeli, dekorasyon özellikleri dikkate alınarak renk seçimi yapılmalı ve uzman ellerde monte işlemi gerçekleştirilmelidir. Ekibimiz ürün modeli ve ölçüsünün seçiminden montajına kadar sizlerin yanında olacaktır.

Balkon için çim halı çeşitleri ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çim halı dekoratif renklerimiz arasında en çok tercih edilen tonlar, koyu yeşil, orman yeşili, zümrüt yeşili ve fıstık yeşilidir. Renkler duvar boyası, zemin, eşya ve aksesuarlarınızla uyumlu olarak tercih edilmelidir.

Özel Mekanlarda Şıklık Sağlayan Kırmızı Çim Halı Çeşitleri

Yeşil renk tonları dışında, kırmızı renkli çim halı modellerimiz de pek çok mekanı süsleyen dekoratif çözümlerimizden biridir. Karşılama, işletme girişleri ve ofis ortamları için tercih edilebilen kırmızı renk çim halılar, aynı zamanda evlerde dekoratif bir çözüm olarak kullanılmaktadır.

Yeşil çim halıda olduğu gibi kırmızı halılarımız da son derece dayanıklıdır. Yıllar boyunca renk kaybı yaşamazlar. Bakım ve temizlikleri son derece kolaydır. Yeşil ve kırmızı çim halılar uygun fiyatlı halı döşeme ürünlerimiz arasındadır.

Çim Halılar Nerede Kullanılır?

Çim halılar dekorasyon amaçlı ya da sportif amaçlı olarak kullanılabilirler. İç ve dış mekana uygun modellerimiz mevcuttur. En yaygın kullanım alanları, bahçeler, futbol sahaları, golf sahaları, mağazalar, mağaza vitrinleri, oteller, resmi törenler, film setleri, balkonlar, restoranlar ve kafelerdir.

Çim Halı Ücretsiz Keşif Hizmeti Nedir?

Ücretsiz keşif müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet anlayışımızın bir parçasıdır. Çim halı ihtiyacı duyan müşterilerimize yerinde inceleme yapılarak ürün çeşitliliğimiz ve uygun modellerimiz hakkında bilgi verilir. Müşterilerimiz özgürce fiyat ve kalite kıyaslaması yapabilirler. İstanbul’un her noktasına giden ekibimiz yerinde inceleme için ücret talep etmez.

Çim halı çeşitleri ve fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi sayfamız üzerinden bize sorabilir veya doğrudan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Akser Zemin

Hizmetlerimiz

Halıfleks

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Karo Halı

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar