Serfloor-Mineflo

 Pvc yer kaplamalarında profesyonel çözümler için istediğiniz mekana uygun renk ve desen çeşitleriyle hizmet sunmaktayız. Pvc yer döşemeleri evlerinize, iş yerlerinize, okul, hastane, spor salonlarına ve tüm mekanlar için uygulanmaktadır.

Mineflo zemin kaplamaları ahşap veya taş görünümü ile evinizin, iş yerlerinizin havasını değiştirecektir.

Pvc zemin kaplamaları su ve nemden etkilenmezler.Pvc zemin döşemeleri özel bir tutkal sürülerek, zemine uygulaması yapılır.

Pvc zemininin döşeneceği alan düzgün ve temiz olmalıdır.Döşemesi yapılacak mineflo zemin kaplamalarının ve işçiliğinin kaliteli olması önemlidir.

Pvc yer döşemeleri toz ve leke barındırmaz.Antibakteriyeldir.

Pvc zemin kaplamaları zengin renk ve desen çeşitleri bulundurmaktadır.

Pvc yer döşemeleri hijyen bakımından en temiz olması gereken hastanelerin pvc zemin döşemelerini tercih etmesinden bunu anlamaktayız.

Pvc zemin kaplamaları evlerinize,iş yerlerinize,hastanelere,okullara,otellere ve çocuk yuvalarının zeminlerine göre adapte edilmiş endüstriyel zemin döşemesidir.

Mineflo Heterojen pvc kaplama bir kaç katmandan oluşan yapıdadır.En önemli katı koruma tabakasıdır.Koruma tabakası en üst katmandır,ve darbelere,çizilmelere karşı koyan bu kattır.

Kullanılacak mekanın özelliğine göre bu koruyucu katmanın kalınlığı seçilir.Eğer trafiğin yoğun ve ağır olduğu mekana kaplanacaksa o zaman yoğun trafik pvc mineflo kaplanmalıdır.

Günümüzde en çok tercih edilen ürünlerin kalite ve markalarına göre tercih yapabilirsiniz.

Pvc zemin döşemeleri bütçenize uygun şekilde kalite ve renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.


acıbadem mineflo, ataşehir mineflo, beşiktaş mineflo, beykoz mineflo, bostancı mineflo, çekmeköy mineflo, erenköy mineflo, göztepe mineflo, kadıköy mineflo, kavacık mineflo, koşuyolu mineflo, kozyatağı mineflo, küçükyalı mineflo, levent mineflo, maltepe mineflo, mecidiyeköy mineflo, mineflo, pvc yer döşemesi, pvc zemin döşemesi, sancaktepe mineflo, sarıyer mineflo, serfloor, şerifali mineflo, suadiye mineflo, sultanbeyli mineflo, ümraniye mineflo, üsküdar mineflo,

Ücretsiz Keşif İçin Kapınıza Gelelim!

Tıklayın Hemen Arayın!

eta saat