Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Yenisahra Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Yeni sahra Halıflex Her insan, yaşadığı ortamı zemininin kendisi için konforlu olmasını ister. Bu rahatlık duygusu, insanın doğasında olan bir özelliktir. Zeminin rahat ve konforlu olabilmesini sağlayan belli başlı unsurlar bulunsa da bunların ön planda olanı halıflekstir. Uzun yıllardır pek çok insan tarafından tercih edilen halıfleksler, zeminin tamamını kaplayan halı türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok anlamda avantajlı olan bu halı türü, son zamanlarda farklı tasarımlar ile insanların beğenisine sunulmaktadır.

Bu alanda hizmet veren Yeni sahra Halıfleks, sahip olduğu modeller ve modellerdeki şıklık ile insanların tercih sebebi olmaktadır. Firmamızın internet sitesi üzerinde ev, işyeri, otel, kafe gibi ortamların zeminini renklendirecek pek çok model bulunmaktadır. Bu modelleri inceleyebilir ve konu ile ilgili uzman ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Bilindiği üzere halıflekslerin insan sağlığı başta olmak üzere pek çok alanda katkısı bulunur. Bu katkıları sebebi ile son zamanlarda daha fazla terci edilen halıfleksler, uygun fiyatlı döşemeler olarak görünmektedir.

Ortamın şık ve estetik görünmesini sağlayan ve bu konuda oldukça başarılı olan halıflekslerin kulanım alanları ise oldukça fazladır. Her zeminde kullanılabilen bu halı türleri, özellikle ısı yalıtımı konusunda üstün bir başarı göstermektedir. Bu özelliği nedeni ile kullanım alanları yaygınlaşan halıflekslerin en çok şu alanlarda kullanıldığını bilmekteyiz:

 • Cami
 • Kur’an Kursu
 • İşyeri
 • Ev
 • Otel

Bu alanlarda kullanılabilmesi için her ortama uygun bir şekilde tasarlanan halıflekslerin pek çok özelliği bulunmaktadır.

Halıfleksin Özellikleri Neler?

Zeminde herhangi bir noktanın açıkta kalmamasını sağlayan halıfleksler, ekonomik bir döşeme modeli olarak görünmektedir. Halıflekslerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • En uygun döşeme modeli olarak görünen halıfleks, yüksek oranda ısı ve ses yalıtımı sağlar. Isı yalıtımını yüksek olması, sıcaklık konusunda kişi ya da kurumun tasarruf edebilmesini sağlamaktadır.
 • Farklı tasarımlarla kullanıldığı ortamın estetik bir görünüme ulaşmasını sağlar. Bu anlamda halıflekslerin dekorasyon unsuru olarak görülebilmesi mümkündür.
 • Zeminin yumuşak bir hal almasını sağladığı için kişinin konfor alanı içerisinde bulunmasını sağlar. Bu sayede halıfleks bulunan bir ortamda atılan her adım, kişinin rahatlamasına katkıda bulunur.
 • Bakımı oldukça kolay ve az maliyetlidir. Düzenli bir şekilde bakım uygulandığında, hijyenik bir ortam oluşmaktadır.
 • Toz ve buna benzer partiküllerin ortamda kalmamasını sağlar. Özellikle toza alerjisi bulunan kişiler, bu sayede konforlu bir şekilde yaşama imkânı bulur.
 • Halıfleks fiyatları oldukça düşüktür. Bu ise düşük fiyat ile ortamın güzelleşmesi ve ısınması demektir.

Ev ve Ofislerde Halıfleks Şıklığı

Her zeminde kullanılabilen halıfleksler, bilhassa ev ve ofislerde tercih edilmektedir. İnsanın uzun vakitler geçirdiği bu iki mekân halıfleks sayesinde estetik bir görünüme kavuşabilir. Öte yandan bu alanlar, halıfleks sayesinde ısı ve ses yalıtımına sahip olur. Bilindiği üzere halıfleksler, her ortam için özel olarak üretilir. Bu ise şıklığın ve zarafetin bir ortamda halıfleks ile sağlanması demektir. Uygun fiyatlar ile yaşadığınız ortamı şekillendirmek istiyorsanız eğer halıfleks modellerini inceleyebilirsiniz.

Halıfleks Nasıl Uygulanır?

Halıfleksin sahip olduğu avantajlardan bir tanesi de uygulanmasındaki kolaylıktır. Zemin ölçüsüne uygun olarak alınan halıfleks, zeminin tamamını kaplayacak şekilde zemine serilir. Bu sayede açıkta alan kalmaz ve zeminden ortama soğuk hava girmesi engellenir. Yeni sahra Halıfleks, yıllardır profesyonel bir şekilde insanlara bu alanda hizmet sunmaktadır. Tasarladığı ve ürettiği modeller ile birlikte sizlere şıklığı ulaştıran firmamızın internet sitesi üzerinden model incelemesi yapabilir ve istediğiniz modellerle ilgili uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Firmamız, sizlere er zaman halıfleks konusunda destek olmaktadır.

 

 

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar