Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Ulus Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Ulus Halıflex, El yapımı halılara göre maliyet dostu olan ve klasik halılardan daha avantajlı olan halıfleks ya da duvardan duvara halı, birçok alanda tercih edilen bir halı türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıldığı ortamın zengin ve şık görünmesini sağlayan halıfleks, özellikle ciddiyete sahip olan ortamlarda tercih edilmektedir. Evlerde de yoğun bir şekilde kullanılan halıflekslerin son zamanlarda ev dışındaki alanlarda da çok fazla tercih edildiği bilinmektedir.

Bir ortamın zemininin nasıl göründüğü oldukça önemlidir. Bu durum özellikle kendini kafe, toplantı salonu, otel, işyeri gibi alanlarda gösterir. Bu alanlarda sıcak, samimi ama bir yandan da ciddi bir görüntünün olması gerekir. Bu konuda oldukça başarılı olan ve kullanıldığı ortamın estetik bir değere ulaşmasını sağlayan halıfleks, pek çok avantaja sahiptir. Halıfleks alanında hizmet veren ve birçok modele sahip olan Ulus Halıfleks, müşterilerine kalite standartlarının üzerinde yer alan ürünler sunmaktadır. Toplantı salonu, cami, işyeri, kafe gibi alanların döşemesinin uygun bir şekilde yapılabilmesine olanak tanıyan firmamız, sahip olduğu internet sitesi ile sizlere farklı renklere sahip modeller sunmaktadır.

Halıfleks Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Genel anlamda döşeme türü olarak bilinen ve zeminin döşenmesi konusunda ön plana çıkan halıfleks, birçok yerde kullanılabilir. Her zeminde rahatlıkla uygulanabilen halıfleslerin kullanım alanlarından bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Halıfleks kullanım alanlarından bir tanesi olan evler, bu konuda ön plana çıkmaktadır. Bilindiği üzere özellikle evlerde uzun süredir halıfleks kullanılmaktadır. Daha önceleri model konusunda kısıtlı olan ve zamanla bu alanda gelişme yaşanması ile birlikte farklı modellere sahip olan halıfleksler, evlerde ısı ve ses yalıtımına yardımcı olan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Öte yandan sert zemine yumuşaklık kazandırır ve insanların konforlu bir alanda yaşamasına katkı sunar.
  • Halıfleks kullanım alanlarından bir diğeri de toplantı salonlarıdır. Toplantı salonlarının ciddi ve estetik bir görünüme ulaşması gerekmektedir. Bu ise bu alanlarda halıfleks kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Özellikle koyu renk halıfleksler toplantı salonlarının ciddiyetinin artmasını sağlamaktadır.
  • Halıfleks kullanılan alanlardan bir diğeri de işyerleridir. Buralarda da ciddi, estetik, samimi bir görüntü sağlanmasına katkı sunan halıfleksler, kullanım alanlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Bu ve bunun gibi pek çok alanda kullanılabilen halıflekslerin ısı ve ses yalıtımına çok büyük katkısı bulunmaktadır.

Halıfleksin Isı Yalıtımına Katkısı

Halıfleksin ısı yalıtımına katkısı oldukça fazladır. Birçok insan, özellikle bu özelliğinden ötürü halıfleks kullanmakta ve ısı anlamında tasarruf sağlamaktadır. Bilindiği üzere halıfleksler zeminin tamamını kaplamaktadır. Yani zeminde açık bir alan kalmamaktadır. Bu ise soğuk havanın zeminden ortama ulaşmasını engeller. Bu anlamda oldukça avantajlı olan halıfleks, ısı yalıtımına oldukça fazla katkı sağlamaktadır.

Ev ve Ofislerde Halıfleks Şıklığı

Birçok alanda kullanılabildiğini ifade ettiğimiz halıflekslerin kullanım alanlarından bir tanesi evlerdir. Evlerde samimi, sıcak ve konforlu bir alan oluşmasını sağlayan halıfleks, ofislerde de kullanılmaktadır. Kolay bir şekilde temizlenmesi ve ısı ile ses yalıtımına sahip olmasından ötürü ofislerde tercih edilmekte olan halıfleks, aynı zamanda ofisin şık, estetik ve ciddi bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Ulus Halıflesk, birçok alan için özel halıfleksler üretmekte ve bu halıfleksler için geniş bir renk slakası oluşturmaktadır. Firmamızın internet sitesine giriş yaparak sitede yer alan halıfleks modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin hepsi kalite standartlarının üzerinde olacak şekilde üretilmiştir. Ürünlerden herhangi biri ile ilgili uzman ekibimiz ile temasa geçebilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Firmamız, sizlere her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

 

 

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar