Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Şişli Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Şişli Halıfleks Zeminin tamamının döşenmesini sağlayan ve bu sayede ısı ile ses yalıtımının oluşmasını sağlayan halıfleks, son yıllarda ön plana çıkan ve birçok alan için tercih edilen halı türlerinden bir tanesi olarak görünmektedir. Sahip olduğu avantajlar ve uygun fiyatları sayesinde kullanım alanı yaygınlaşmış olan halıfleks ile ilgili bilinmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi, halıfleksin kullanıldığı ortamların şık ve estetik bir görünüme kavuşacak olduğudur.

Bilindiği üzere pek çok halıfleks modeli bulunmaktadır. Bu modellerden her biri farklı alanlar için özel olarak üretilir ve her birinin özellikleri oldukça fazladır. Fakat hepsinin ortak olarak buluştuğu bazı noktalar bulunur. Bahsedilen noktalardan bir tanesi halıflekslerin tamamının ısı ve ses yalıtımına sahip olmasıdır. Bu hususta oldukça başarılı olan halıfleksler, ortamın sıcak ve huzurlu olmasına katkı sağlar. Bu sebeple özellikle toplantı salonlarında Şişli halıfleks kullanımı yaygındır.

Bunların yanı sıra halıflekslerin temizliği oldukça kolaydır. Temizlik konusunda kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayan halıfleksler, ortamın hijyenik olmasına katkıda bulunur. Çünkü toz ve buna benzer partiküllerin ortamda kalmasına engel olmaktadır. Öte yandan kullanıldığı ortamın saygın görünmesi konusunda da oldukça başarılıdır. Bu özelliklerin hepsi bütün halıfleks çeşitleri için geçerlidir.

Halıfleks Nasıl Temizlenir?

Halıfleks temizliği oldukça koalydır ve bu nedenle birçok ortamda halıfleks kullanıldığı bilinmektedir. Temizlik konusunda belli noktalara dikkat edildiği zaman hiçbir problem yaşanmayacaktır. Halıfleks temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kullanılan halıfleks için uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır.
  • Piyasada satılan ve halıfleks ürünleri olarak ön plana çıkan malzemeler, halıflekste sıkıntı çıkaracaktır.
  • Halıfleks temizlerken çok fazla su kullanılmamalıdır. Çok su kullanımı halıfleksin altına su gitmesine neden olabilir.
  • Temizlik düzenli aralıklarla yapılmalıdır.

Bu hususlar göz önünde bulundurularak halıfleks temizliğinin yapılması gerekmektedir. Düzenli aralıklarla temizlik yapıldığında halıfleks kullanılan ortamda sıkıntı kalmayacaktır.

Halıfleks Soğuğu Engeller mi?

Halıfleksin soğuğu engellediği bilinen bir gerçektir. Çünkü bu halı türü zeminin tamamını kaplar ve soğuğun ortama giriş yapmasını engeller. Böylelikle halıfleks bulunan ortamda ısı yalıtımı sağlanmış olur. Pek çok kişi, ısınma konusunda tasarruf sağlayabilmek adına halıfleks kullanmakta ve bu sayede halıfleksin avantajlarından yararlanmış olmaktadır.

Bilindiği üzere pek çok ortamda halıfleks kullanımı yaygınlaşmıştır. Bunun çeşitli sebepleri olsa da en başta gelen sebebin ısı ve ses yalıtımı olduğu bilinmektedir. Zemini kaplayan ve zeminden ortama ses ve ısı gelmesini engelleyen halifleks, özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda sıkıntılı olan yapılarda tercih sebebi olmaktadır.

Halıfleks Fiyatları

Halıfleks fiyatları çeşitlenmektedir, bu nedenle tek bir fiyat söylenmesi mümkün görünmemektedir. Halıfleks fiyatlarının değişikliğe uğramasına neden olan bazı sebepler vardır. Bu sebeplerden bir tanesi, halıfleks modelinin kendisi olmaktadır. Tasarım ne kadar özelleşirse halıfleks fiyatı da o oranda değişiklik gösterir. Öte yandan tasarım için kullanılan malzemenin de büyük bir katkısı vardır. Bunun gibi pek çok sebep, halıfleks fiyatları konusunda kesin bir rakam verilmesini engeller.

Yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet veren ve hizmet kalitesi ile profesyonelliği yakalayan Şişli Halıfleks, sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve pek çok halıfleks modeli ile müşterilerinin karşısında bulunan firmamız, sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunma konusunda kendisini daima geliştirmektedir. Firmamızın sahip olduğu internet sitesi üzerinde pek çok model bulunmaktadır. Bu modellerden her biri detaylı bir şekilde incelenebilir. İncelenen modeller ile ilgili çeşitli soruların olması halinde uzman ekibimiz ile iletişime geçmek mümkündür. Firmamız, sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

 

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar