Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Şerifali Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Şerifali halıfleks, duvardan duvara açık alan kalmadan, zemininizi baştan sona saran bir zemin örtüsüdür. Ekonomik açıdan sağladığı ucuzluk ile çok fazla maddi hasar almadan evinizi baştan aşağı dekor etmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda soğuk iklimlere sahip bölgelerde evin daha çabuk ısınması için de tercih edilen Şerifali halıfleks, birbirinden farklı ve şık modelleri ile evinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Evinizde halıfleks tercih etmenizi sağlayan birkaç ana neden bulunmaktadır. Bu nedenlere bağlı olarak ufak bir araştırma ile size en uygun modelleri keşfedebilirsiniz. Şerifali halıfleks, sağladığı geniş ürün katalogları ile hem aklınızdaki modeli bulmanızı sağlayacak hem de tercihlerinizden memnun kalmanıza yardımcı olacaktır.

Halıfleks Sağlıklı Mıdır?

Tüm zemini kaplayacak olan bir örtüyü seçmeden önce mutlaka sağlıklı olup olmadığı düşünülmektedir. Şerifali halıfleks, evlerinde halıfleks tercih etmek isteyen bireylere her konuda yardımcı olduğu gibi bu konuda da bilgiler vermektedir.

Öncelikle bilinmesi gerekir ki, halıfleks keçe tipli, elyaf maddelerden dikilmiş bir zemin örtüsü türüdür. Bu özelliği halıfleksin oldukça sık dokunduğunu açıklamaktadır. Sık dokunmuş olan bir halıfleksin toz tutma durumu da oldukça muhtemeldir.

Yapılan incelemelere göre, halıflekslerin her 1 metrekaresi 97 gram toz tutmaktadır. Bu oram dünya sağlık otoritelerinin dikkatini çekmekle beraber insan sağlığı açısından normal değerlerin çok fazla üzerinde kalmaktadır. Halıflekslerin toz tutmasının yanı sıra döşeme esnasında ağır kimyasal maddeler kullanıldığından ötürü etrafa kimyasal yayıyor. Özellikle çocukların ve evcil hayvanların olumsuz etkilenebileceği formaldehit ve toluen maddeleri açığa çıkmaktadır.

Ancak düzenli temizlik ve bakımlar yapıldığı zaman, özellikle halı yıkama tesislerinden yardım alındığı takdirde, oluşabilecek mikroplar ciddi derecede engellenebilmektedir.

Halıfleks Kullanımının Avantajları

Şerifali halıfleks kullanımı, içerdiği avantajlar sayesinde tercih edilmektedir. Halıfleks tercih etmek isteyen insanlar bu avantajlardan fikir edinerek yola çıkar ve gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Bu ürünün kullanım avantajları ise şunlardır:

  • Maliyeti düşük olmasına rağmen sağladığı etki büyüktür.
  • Kolay döşenebilme özelliği sayesinde tüm zeminler üzerinde kullanılabilme olanağı sağlar.
  • Kaliteli bir halıfleks, yapacağınız bakımlarda ortalama %40 tasarruf etmenizi sağlar.
  • Ortalama bir halıfleks 30 desibel ses emer. Bu da rahatsız edici ayak sesleri gibi gürültüleri engellemeye yardımcı olmaktadır.
  • Oluşabilecek kazaları ve buna bağlı olarak gerçekleşebilecek yaralanmaları güvenli olması sayesinde ortadan kaldırır.
  • Düzenli olarak temizliği ve bakımı yapıldığı takdirde bakteri ve mikrop üreme gibi sağlıksız olayları engellemektedir.

Halıfleks Fiyatları

Evlerinde değişiklik yapmak isteyenler veya halı yerine halıfleks tercih edecek olan insanların en çok merak ettiği konu halıfleks fiyatlarıdır. Şerifali halıfleks, fiyatlarını birçok sebebe bağlı olarak belirlemektedir. Öncelikle kaç metrekare kullanılacağı fiyatın belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Tek bir odada kullanacaksanız sizin için daha az maliyetli olacağı gibi tüm evinizde kullanmayı düşünüyorsanız tek oda fiyatından biraz daha fazla olacaktır.

Ayrıca seçeceğiniz halıfleksin kalitesi de fiyatının belirlenmesinde en önemli etkenlerden bir tanesidir. Çok çocuklu bir aile veya evcil hayvanları olan bireyler normal standartlara sahip halıfleks seçmek yerine daha dikkatli davranmak adına kaliteli ürünlerden yararlanmayı tercih etmektedir. Bu sebeple tercih edecekleri kaliteli bir halıfleksin fiyatı da ortama bir üründen daha fazla olacaktır.

Tek renk ve desenli ürünler arasında da çok fazla olmamak kaydıyla fiyat değişiklikleri görülebilmektedir. Ancak unutulmaması gerekir ki tüm odalarınız için halıfleks kullanmak, her zaman diğer alternatif yöntemlerden daha az maliyetli olacaktır. Bunun için, ilgili web sitemizi ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz modeller üzerine bilgi alabilirsiniz ve uygun ödeme koşulları ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar