Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Mecidiyeköy Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Mecidiyeköy Halıfleks, Asıl adı duvardan duvara halı olan fakat halıfleks şeklinde yaygınlaşan halı türü, farklı mekanların estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bu konuda oldukça başarılı olan halıfleks, ısı ve ses yalıtımı konusunda etkili olan bir halı çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Temel mantığı ise zeminde hiçbir boş alan kalmayacak şekilde döşenmesi olarak bilinmektedir. Bu özelliği halıfleksin diğer halılardan ayrılmasını ve onlardan daha avantajlı olmasını sağlar. Çünkü zeminde boş bir alan kalmadığında ve halıfleksin dokusu ile kaplandığında, soğuk hiçbir şekilde dışarı çıkmaz ve ortam sıcak kalır. Isı yalıtımına sahip olması, bu halı türünün oldukça fazla tercih edilmesine katkı sunar.

Halıfleks konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veren Çamlıca Halıfleks, ortamların estetik ve sıcak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bu konuda sektöründe ön plana çıkan firmamız, pek çok modele de ev sahipliği yapar. Halıfleks kullanmak isteyen pek çok kimse, halıfleksin özelliklerini ve kullanım alanlarını merak etmektedir. Peki halıfleks nedir? Halıfleksin kullanım alanları nerelerdir?

Halıfleks Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Zemini saracak şekilde ayarlanabilen ve ortamların şık, estetik ve sıcak bir görünüme kavuşmasını sağlayan halıfleks, uzun yıllardan beri insanlar tarafından özellikle evlerde tercih edilen halı türlerinden bir tanesidir. Aslında döşemelik halıdır ve zeminin tamamını kaplar. Bu sayede zeminde açık bir alan kalmaz.

Sahip olduğu özellikler ve kullanım kolaylığından ötürü halıfleksin kullanım alanları da oldukça fazladır. Her zemine uygun olan bu halı türü, genellikle evlerde tercih edilmektedir. Özellikle çocuklu aileler, zeminde açık alan kalmamasından ötürü bu halı türüne yönelmektedir. Halıfleks sert zeminin yumuşak bir hale gelmesini sağlar. Öte yandan zeminde boş bir alan olmadığı için çocukların güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlar.

Halıfleks kullanım yerlerinden bir tanesi de mağazalardır. Her yerde olduğu gibi bir mağazada da görsellik ve estetik oldukça önemlidir. Mağazanın estetik bir yapıya sahip olması, müşterilerin mağazaya girmesine hatta alışveriş yapmasına neden olmaktadır. Öte yandan halıfleksin olduğu mağaza, kişilerde saygınlık hissini uyandırmaktadır. Bunların dışında cami, işyerleri ve otellerde de halıfleks kullanıldığı bilinmektedir. Peki halıfleks halıda öne çıkan özellikler nelerdir?

Halıfleks Halıda Öne Çıkan Özellikler Nelerdir?

Halıfleks halının pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerden her biri ortama katkıda bulunmakta, bu yüzden oldukça kritiktir. Halıfleks halının özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Halıfleksler uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bu nedenle kişilere ekonomik anlamda kolaylık sağlamaktadır.
  • Ortamın kısa sürede estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
  • Isı ve ses yalıtımı konusunda ön planda yer alır. Bu sayede özellikle evlerde tercih sebebi olmaktadır.
  • Temizlik konusunda kişilere çeşitli kolaylıklar sunar. Halıfleksleri temizlemek oldukça basittir.

Bu ve bu gibi özelliklerinden ötürü pek çok insan, halıfleks kullanmaktadır.

Halıfleks Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Halıfleks seçiminde bazı hususlar ön plana çıkar. Bu hususları kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kullanım alanına uygun bir halıfleks seçilmelidir.
  • Yoğun kullanım alanları için açık renk halıfleks tercih edilmemelidir. Daha koyu renkler, bu alanlar için daha uygundur.
  • Kısa vadeli değil uzun vadeli bir tercih yapılmalıdır.

Bazı kimseler, daha uygun olduğu için farklı yerlerden halıfleks almakta ve daha sonra pişman olmaktadır. Mecidiyeköy Halıfleks, sizlere uzun vadeli ürünler sunmaktadır. Kurulduğu yıldan beri oluşturmuş bulunduğu ilkeler çerçevesinde hareket eden firmamızın internet sitesine giriş yapabilir ve halıfleks modellerini inceleyebilirsiniz. Firmamız sizlere her zaman profesyonel bir şekilde hizmet sunmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar