Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Kozyatağı Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Kozyatağı Halıfleks, genel olarak uçtan uca ya da duvardan duvara yer döşemesi anlamına gelmektedir. Boydan boya olan yapısından dolayı diğer yer döşemesi seçeneklerinden belirgin bir şekilde ayrılan halıflex, hiçbir boşluk bırakmamasından ötürü pek çok konuda kullanıcına avantaj sağlayan bir yapıya sahiptir. Özellikle profesyonel olarak döşeme işlemlerinin yapılması durumunda son derece efektif ve etkili sonuçların alınması mümkündür. Seçenek bakımından da çeşitliliğe sahip olan duvardan duvara yer döşemesi, ekonomik olması ve sahip olduğu doku sebebiyle en çok tercih edilen yer döşeme yöntemlerinden biridir.

Günümüzde yoğun ilgi gösteriliyor olmasına karşın halıflexin çok uzun süredir insan yaşamını kolaylaştırdığı bilinmektedir. Günümüzde teknolojik ilerlemenin hatırı sayılır ölçüde etkisiyle pek çok doku, desen, renk ve çeşit seçeneği ile farklı modellere sahip olunması mümkün olan duvardan duvara yer döşemeleri, dekorasyon konusunda da yüksek düzeyde katkı elde edilmesini sağlar. Bu bağlamda Kozyatağı Halıflex duvardan duvara halı döşemesi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm taleplere profesyonel ve üstün hizmet prensipleriyle karşılık vermeyi amaçlamaktadır

Halıfleks Nasıl Temizlenir?

Duvardan duvara döşeme halılarıyla ilgili çoğunlukla yaygın bir yanlış inanış bulunmaktadır. Şüphesiz bu yaygın yanlış kanaat halıflexlerin temizlik konusunda problem yaşatabildiği ve buna bağlı olarak da insan sağlığını olumsuz yönde etkilediği yönündedir. Tahmin edileceği üzere yaygın olarak kabul edilen bu görüşün aksine temizliği son derece basit olan halıflexler için özel olarak üretilmiş olan temizleyici ürünlere rastlamak mümkündür.

Bu ürünler arasından en güvenilir olanlarının tercih edilmesi durumunda etkili bir temizlik kolaylıkla sağlanmaktadır. Özellikle halı yıkama özelliği olan elektrikli süpürgeler ile halıflexlerin genel temizliğinin hızla ve kolaylıkla yapılması son derece basittir. Aynı zamanda her halıflex çeşidi için özel olarak temizleme yöntemlerinin olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Dolayısıyla en genel anlamıyla halıflex temizliği düşünüldüğünün aksine son derece basit ve rahatlıkla yapılabilir bir işlemdir.

Halıfleks Kullanımının Avantajları

Duvardan duvara halı döşemeleri sahip olduğu temel özelliği olan boşluksuz yapısı ve yumuşak dokusu ile pek çok avantajı aynı anda sunmaktadır. Özellikle maddi anlamda sunmuş olduğu avantajların yanı sıra dekorasyon ve estetik anlamda da pek çok avantaj sağladığını söylemek yanlış olmayacaktır. En genel olarak halıflex kullanımının avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Hızla ve kolaylıkla döşeme işlemleri yapılabilmektedir.
  • Boşluk bırakmayan yapısından dolayı ısı iletimini en aza indirerek ısı yalıtımı konusunda büyük tasarruflar sağlar.
  • Dokusu sebebiyle son derece yumuşaktır ve konforlu bir dokunuş hissi oluşturur.
  • Ses yalıtımı konusunda iletken değildir. Bu sebepten dolayı ses geçirmez.
  • Pek çok model ve renk alternatif ile dekoratif bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.
  • Kullanım alanı son derece geniş ve kullanım ömrü de aynı ölçüde oldukça uzundur.

Görüleceği üzere gerek maddi gerekse dekoratif anlamda pek çok katkısı bulunan duvardan duvara halı döşemeleri sıcak bir tasarım ile muhteşem sonuçlar verebilmektedir.

Halıfleks Fiyatları

Halıflex fiyatları sağlamış olduğu imkanlar dahilinde düşünüldüğünde muhteşem bir çözüm önerisi sunmaktadır. Özellikle enerji tasarrufu konusunda sağlamış olduğu imkan ile fark yaratan halıflexler döşeme işlemleri konusunda da son derece cüzi miktarlarla hizmet alınmasına imkan tanımaktadır. Sentetik dokusuyla uzun yıllar boy kullanıma uygun olan duvardan duvara döşeme halılar, tek bir sefer yapılması durumunda uzun ömrüyle, yıllarca kullanıma uygundur. Aynı zamanda pek çok model ve renk seçeneği ile hizmet veren firmamız aracılığıyla, istediğiniz düzeyde ve tasarımda halıflex çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar