Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Kızıltoprak Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Kızıltoprak Halıfleks, Halıflex her ne kadar uzun süredir kullanılıyor olsa da demode olmadan işlevini aynı ölçüde sürdürmeye devam etmiştir. Özellikle gelişime açık olan bir yapıya sahip olmasından dolayı günümüzde halıflex konusunda pek çok alternatif model ve desenin ortaya çıkmasının yanı sıra aynı ölçüde doku konusunda da çeşitliliğin oluştuğu görülmektedir. Üstelik seçeneklerin bu denli fazlalaşması ile artık halflexin dekoratif bir araç olarak kullanılabilmesi de mümkün hale gelmiştir.

Kızıltoprak Halıflex geniş model ve renk yelpazesi ile duvardan duvara halı döşemesi konusunda pek çok alternatife aynı anda sahip olabilmenize imkan tanımaktadır. Ayrıca bünyesinde bulunan uzman ve profesyonel kadrosu ile yüksek düzeyde hizmet veren firmamız, duvardan duvara yer döşeme konusunda hızla ve kalite ile hizmet sağlamaktadır. Dolayısıyla halıflexin sağlamış olduğu tüm avantajlardan faydalanmak adına bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Halıflex Nasıl Temizlenir?

Halıflex temizliği için piyasa üzerinde özel temizleyici ürünler bulunmaktadır ve bu ürünler üzerinden temizliğin yapılması son derece kolay bir hal alacaktır. Bunun dışında çoğunlukla halıflexlerin temizlenmesi konusunda büyük problemlerin olduğu yönünde yaygın bir yanlış inanış vardır. Belirtilmiş olduğu gibi halıfelxler son derece kolay bir şekilde temizlenmeye uygundur ve temizleme ya da bakım işlemleri sırasında herhangi bir güçlükle karşılaşılması da mümkün değildir.

Döşeme işlemleri sırasında mekanın yer bölümüne yapıştırılıyor olmasından dolayı halıflexlerin temizliği konusunda sorun yaşandığı düşünülüyor olsa da genel olarak halı yıkama özelliğine sahip olan elektrikli süpürgeler ile temizliği son derece basittir. Üstelik mevsim sonlarında normal halılar için harcanan efor da duvardan duvara yer döşeme seçeneği ile ortadan kalkacaktır. Böylelikle hem ekonomik anlamda tasarruf edilmiş olacaktır hem de harcanan çabanın boşa gitmesinin önüne geçilecektir.

Halıflex Kullanımı Avantajları

Duvardan duvara yer döşemesi bir diğer ismiyle halıflex geniş kullanım alanına sahip olmasından dolayı pek çok avantajı aynı anda pek çok farklı mekanda sunabilmektedir. Dolayısıyla evler de dahil olmak üzere, mağaza, kafe, restoran, cami, Kuran Kursu gibi alanların tamamında sunmuş olduğu avantajlar aynı ölçüde açığa çıkmaktadır.

Genel anlamıyla halıflex kullanımı avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Döşeme işlemleri son derece hızlı tamamlanmaktadır ve kullanıma çabuk bir şekilde hazır hale gelmektedir.
  • Uygulanan yüzeyde beton ile sıcak hava dalgasının arasında bariyer görevi gördüğünden ısı yalıtımı konusunda tasarruf edilmesini sağlamaktadır.
  • Özellikle çocukların yer ile teması kesilecektir.
  • Yumuşak dokusundan dolayı konfor ve rahatlık hissi verir.
  • Sağlam ve güçlü yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygundur.
  • Ses yalıtımı özelliği vardır.
  • Son derece ekonomiktir ve uygun fiyatlarla yer döşemesi yapılabilmektedir.
  • Geniş model ve renk seçeneği ile dekoratif olarak kullanıma uygundur.

Halıflexler aynı zamanda kolay temizlenir yapısıyla da fark yaratarak yüksek verimlilikle üst düzey olanakları çok az maliyetlerle sağlamaktadır

Halıflex Soğuğu Engeller mi?

Bilineceği üzere duvardan duvara yer döşemesi sistemlerinin en temel ve en belirgin şekilde öne çıkan özelliği ısı tasarrufu konusunda sağlamış olduğu avantajlardır. Bu bağlamda sıcaklığın mekan içerisinde kalarak dışarıya çıkışını engelliyor olmasının yanı sıra, beton gibi ısı değişikliğine yavaş tepki veren etkenlere sıcak havanın ulaşmasını da engellemektedir. Ayrıca yer kapsamında hiçbir boşluğun olmamasından dolayı sıcak havanın muhafaza edilmesini sağlayarak soğuğu engelleyecektir. Halıflexin sağlamış olduğu tüm bu avantajlardan faydalanmak adına Kızıltoprak Halıflex ile iletişime geçebilir ve geniş model ve renk yelpazesi içerisinden dekorasyonunuza en uygun olanı tercih ederek, yer döşemesi işlemlerini hemen ve hızla tamamlayabilirsiniz.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar