Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Karo Halı Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

DEKORASYON ZEVKİNİZİ KARO HALI MODELLERİ İLE YANSITIN

Karo halı modelleri dekoratif moda anlayışınızı yansıtan, özel üretim halı modellerinden biridir. Son yıllarda, ofis ve işletmelerde trend haline gelen kaliteli karo halılar şıklığı ve dayanıklılığı bir araya getirmeleriyle ön plana çıkan ürünlerden kabul edilir.

Karo halı modelleri kaplama ve monte işleminde uzmanlık gerektiren halı çeşitlerindendir. Bu nedenle, model seçimi ve montesi yapmadan önce konusunda uzman bir firmadan destek almanız yararlı olacaktır.

İstanbul’da karo halı kaplama çalışması yapan ve geniş model çeşitliliğine sahip olan Akser Zemin ekibinden “Ücretsiz Keşif” çalışması talep edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz mekanınızı yerinde inceler, dekorasyonunuza uygun modeller önerir ve size özel fiyatlandırmalarımız konusunda sizleri bilgilendirir.

Yıllar boyu renk kaybı yaşatmayan, ilk günkü canlılığı ile iş ve ev alanlarınızda benzersiz bir görünüm sunan kaliteli karo halı çeşitleri ile ilgili detaylı bilgiye bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Karo halı fiyatları için bizden teklif alabilirsiniz.

Karo Halı Nedir? Neden Karo Halı Tercih Edilir?

Halı seçimi göz alıcı bir dekorasyonun en önemli tamamlayıcılarından biridir. Eşya ve aksesuar seçiminize uygun halılar, bir bütünlük yaratarak tarzınızı ortaya çıkarırlar. İş ve yaşam alanlarında konforlu bir görünüm yaratmak için tasarlanmış ürünlerden biri de Karo halılardır.

Karo halı modelleri, birbirinden farklı renklere sahip karo desenlerinin kaliteli malzemeyle bir araya getirildiği, özel üretim ürünlerdir. Özellikle ofislerde ve büyük işletmelerde son yıllarda trend haline gelmiş olan karo halı çeşitleri arasında, ev dekorasyonuna uygun modeller de yer bulunmaktadır.

Özel İpliklerde Tasarlanmış Dayanıklı Karo Halı Modelleri

İşletme ve ofis gibi dinamik mekanlarda kullanılacak halıların dayanıklı olması dikkat edilmesi gerekilen temel özelliklerin başında gelir. Bu ihtiyacı sorunsuz olarak karşılayan karo halı çeşitleri, polipropilen ya da polyamid tipi ipliklerle dokunurlar. Böylece, yıllarca renk kaybı yaşamadan ve yıpranmadan kullanılırlar.

Polyamid iplikli karo halı daha çok sentetik/naylon malzemelerle bir araya getirilen bir modeldir. İşletme veya ofislerin hareketli alanları için uygundurlar. Bu sebepten dolayı, kalabalık ofisler, oteller, restoran ve kafeler için karo halı seçilirken polyamid içeriği olanlara ağırlık verilmektedir.

Polipropilen iplikli karo halılar uygun fiyatlı çözüm arayan müşterilerin tercihlerinin başında gelmektedir. Geniş iş ve yaşam alanlarınız varsa bütçenizi korumak adına, renk ve desen çeşitliliği olan bu modelimizi kullanabilirsiniz. Plastik ve polimer malzemeden üretilen modeller uzun yıllar renk kaybı ve sararma olmadan mekanlarınızda şık görünüm sağlarlar.

(SSS) Karo Halı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Karo Halı Nerelerde Kullanılır?

Şık ve pratik bir halı tipi olan karo halılar sınırsız bir kullanım alanına sahiptir. Ürünlerimiz yaygın olarak, otellerde, bankalarda, ofislerde, restoranlarda, kafelerde, barlarda, toplantı salonlarında, sinema salonlarında, tiyatro salonlarında, havalimanlarında, çeşitli dükkan ve mağazalarda tercih edilmektedir.

Karo Halı Suya Dayanıklı mıdır?

Suya dayanıklı karo halı çeşitleri ürün yelpazemiz içinde yer almaktadır. Su tutmama özelliğinin yanında karo halılar leke ve kirlere karşı son derece dayanıklıdır. Kir veya leke oluşumunda kolaylıkla temizlenebilirler, küflenme, nemlenme ve rutubet gibi sorunlar yaşamanıza neden olmazlar.

Karo Halı Ebatları Nedir?

Her türlü mekanda halı kaplama ihtiyacını karşılamak için farklı çeşitte karo halı ebatları üretilmektedir. Dikdörtgen veya rulo tasarlanan karo halı çeşitleri, 50 x 50, 40 x 40 ve üzeri ebatlara sahiptir.

Karo Halı Isı Yalıtımı Sağlar mı?

Sık dokuma özelliğine sahip olan karo halı ses yalıtımı ve ısı yalıtımı gerektiren ortamlarda tamamlayıcı bir ürün olarak tercih edilebilir. Doğa dostu ve sağlıklı olma özelliği taşıyan bu halı modelleri, aynı zamanda yangın yönetmeliklerine uygun tasarım özelliğine sahiptirler.

Karo Halı Nasıl Temizlenir?

Karo halı temizliği vakumla, endüstriyel temizleme malzemeleriyle, kuru temizleme araçlarıyla, ped kullanımı ve uygun makinelerle temizlenebilir. Karo halılarda temizlik için ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Karo Halı Fiyatları Ne Kadardır?

Karo halı fiyatı kullanılacak olan alan boyutuna, yani metrekareye göre ücretlendirilir. Fiyatlar model ve boyuta göre değişiklik gösterecektir. İstanbul’da karo halı firması olarak satış ve kaplama yapan Akzer Zemin olarak sizlere en iyi fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Ekibimizden ihtiyacınız olan boyutu belirlemek için ücretsiz yerinde inceleme talep edebilirsiniz.

Karo halı modelleri ile ilgili sorularınızı sayfamızdan bize yazarak ya da doğrudan bizi arayarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Akser Zemin

Hizmetlerimiz

Halıfleks

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Karo Halı

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar