Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

İkinci El ve Nostaljik Ürünler Bit Pazarı’nda Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Türkiye’nin bütün şehirlerinde, yıllardır kurulan bit pazarlarını bilirsiniz. Peki bu bit pazarının online olarak kurulduğunu hiç gördünüz mü? Gelin sizi bit pazarı ile tanıştıralım.

Bit pazarı her türlü elektronik, mekanik ve nostaljik ürünlerin tamirinin yapılıp, satışa sunulduğu eşsiz bir platform. Bu platform üzerinden dilediğiniz ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm ürünlerin bakımlarını ve testlerini yaparak satışa sunan, eski ürünlerden, antikalardan iyi anlayan harika bir ekip gerçekleştiriyor.

İçerisindeki ürünler, z kuşağı öncesini çocuk günlerine resmen geri götürüyor. O kadar güzel, o kadar nostalji kokuyor ki tarifi mümkün değil. Cem Karaca KasetleriAhmet kaya kasetleri ve daha niceleri. Erkin koray plaklarından neşe karaböcek plaklarına, Eski kitaplardan yeni kitaplara, kısacası ne ararsanız hem hemen tüm ürünler burada var.

Firma hakkında edindiğimiz bilgiler şu şekilde, Bit Pazarın 2021 yılında İstanbul Üsküdar’da kurulmuş. Firma sahibinin ataları, uzun zamandır antika ve sahaf sektöründe hizmet vermiş. Çocukları da gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına, bu sektörü dijital ortama taşımaya karar vermişler. Dijital platformda bir ebay veya gittigidiyor pazarı oluşturmuşlar. Ancak buradaki pazarın tek farkı, b2b sistemi yok. Yani satış işlemleri kendileri tarafından bizzat yapılıyor. Ürünler kontrol edildikten sonra satışa sunuluyor. Kontrol edilmeden satışa hiçbir ürünü eklemiyorlar. Tüm kargoları özenle hazırlıyor ve fatura ediyorlar.

Sizlerde mutlaka bitpazarin.com adresini ziyaret edin.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar