Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Etiler Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Etiler Halıflex, Duvardan duvara halı şeklinde isimlendirilen fakat genel olarak halıflesk olarak bilinen bu halı türü, son zamanlarda birçok alanda ve pek çok insan tarafından kullanılmaktadır. Halıflekse yoğun bir talep olmasının altında yatan birçok sebep vardır. Bu sebeplerden bir tanesi, halıfleksin ısı ve ses yalıtımına sahip olmasıdır.

Bilindiği üzere klasik halılar ile halıfleksler arasında pek çok fark vardır. Bu farklardan en önemlisi halıflekslerin zeminin tamamını kaplamasıdır. Bu özellik, devamında pek çok avantaj sağlamaktadır. Klasik halıların zeminin tamamını değil de bir kısmını kapladığı bilinmektedir. Bu ise zeminin bir kısmının boş kalmasına ve boş kalan alanlardan ortama soğuk hava girmesine neden olmaktadır. Soğuk hava, ortamın zor ısınmasında etkili olan faktörlerden bir tanesidir. Bu noktada avantajlı olan halıfleks, aynı zamanda kolay bir şekilde döşenebilmektedir. Etiler Halıfleks, müşterilerine pek çok model sunar. Seçilen ortam için bu modellerden bir tanesini tercih edebilir ve zeminin halıfleks ile döşenmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle ortam estetik bir hava kazanacak ve konforlu bir ortam oluşması için ilk adım atılmış olacak. Halıfleksin bunlar dışında da pek çok avantajı bulunmaktadır.

Halıfleks Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Klasik halılardan oldukça farklı olan ve en uygun döşeme modeli olarak karşımıza çıkan halıfleks şu avantajlara sahiptir:

  • Halıfleks zeminin tamamını kaplar. Bu sayede zeminde hiç boş alan kalmaz. Bu ise ortamın ısı yalıtımı özelliğine sahip olmasını sağlar.
  • Halıfleksin ses yalıtımı da oldukça yüksektir. Bu sayede gürültü ve ayak sesleri önlenir.
  • Kullanıldığı ortamın estetik, şık ve samimi bir görünüme ulaşmasına destek olur. Bu nedenle özellikle kafe, işyerleri ve otellerde halıfeksler kullanılır.
  • Halıflekslerin temizlenmesi oldukça basittir. Halıfleks modeline uygun temizleyiciler ile birlikte çok yoğun olmayacak şekilde halıfleks temizliği yapılabilir. Temizlik aşamasında çok fazla su kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Çok su kullanıldığında halıfleksin altına su gitme gibi bir durum söz konusudur. Bu nedenle düzenli ve uygun bir şekilde halıfleks temizliği yapılmalıdır.
  • Halıfleks uygun bir şekilde kullanıldığında ortamdaki toz ve buna benzer partiküllerin sayısı azalmaktadır. Bu nedenle insan sağlığı açısından herhangi bir zarar bulunmaz.

Bu ve buna benzer avantajlara sahip olan halıflekslerin kullanım alanları da oldukça fazladır.

Halıfleks Modelleri

Birbirinden farklı pek çok halıfleks modeli bulunmaktadır. Bu konuda çeşitlilik olmasının sebeplerinden bir tanesi, halıfleks kullanım alanlarının oldukça fazla olmasıdır. Bu nedenle her ortama uygun bir halıfleks tasarımı yapılmakta, bu da modellerde çeşitlilik olmasını sağlamaktadır. Tasarım konusunda çeşitlilik olduğu gibi renk konusunda da çeşitlilik bulunmaktadır. Kullanılacak ortam için en uygun model ve renk tercih edilmelidir.

Etiler Halıflex Fiyatları

Halıfleks fiyatları konusunda net bir şey söylenmesi mümkün değildir. Çünkü fiyatları etkileyen pek çok etmen bulunmaktadır. Halıfleksin yapıldığı malzeme, tasarımdaki ince işçilik, halıfleksin tercih edildiği ortam vb. fiyat konusunda belirleyicidir. Bu nedenle bu konuda net bir rakam söylenmesi mümkün değildir.

Etiler Halıfleks, kurulduğu yıldan beri insanlara profesyonel bir hizmet vermekte ve oluşturmuş bulunduğu ilkelerden taviz vermemektedir. Müşterilerinden olumlu yorumlar alan firmamız, kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir. Firmamızın internet sitesinde pek çok halıfleks modeli bulunmaktadır. Bu modellerden her biri kalite standartlarının üzerinde olacak şekilde üretilmiştir. Firmamızın internet sitesine giriş yapabilir ve pek çok halıfleks modelini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeller için firmamızın uzman ekibi ile iletişime geçebilir ve bu modeller hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Firmamız, her zamana sizlere profesyonel hizmet verebilmek adına kendini geliştirmektedir.

 

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar