Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Erenköy Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Erenköy Halıflex Duvardan duvara yer döşemesi anlamına gelen halıflex, yıllardır olduğu gibi günümüzde de en çok tercih edilen yer döşemesi ürünleri arasındadır. Özellikle sıradan bilindik halılar ile kıyaslandığından büyük farkların ortaya çıktığı açıkça görülmektedir. Bununla birlikte ekonomik ve uzun süreli kullanıma uygun yapısının yanı sıra değişik renk, desen ve modeller ile her konuda dekoratif olan özelliği dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Duvardan duvara yer döşeme halıları çoğunlukla evlerde kullanılıyor olmakla birlikt çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Açık alanlarda kullanımı bile mümkün olan halıflexler Camiler, Kuran Kursları, oteller, restoran ve kafeler başta olmak üzere iş yerleri ve mağazalarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Temizlik konusunda herhangi bir zorluk yaşanmasına sebep olmayan duvardan duvara yer döşemeleri uzun süreli kullanımının dışında ısı yalıtımı konusunda sağlamış olduğu avantaj ile yüksek düzeyde tasarruf elde edilmesine imkan tanır. Bu bağlamda Erenköy Halıflex sahip olduğu uzman kadrosu ve alanında profesyonel olarak hizmet sağlayan güçlü hizmet ekibiyle halıflex döşeme işlemlerinin hızla ve kalite ile tamamlamaktadır.

Halıflexin Özellikleri Nelerdir?

Halıflexin pek çok konuda avantaj sağlıyor olmasının temel sebebi şüphesiz sahip olduğu özelliklerdir. Bu özellikler arasında en belirgin şekilde ortaya çıkan duvardan duvara olacak şekilde kullanılıyor olmasıdır. Bu bağlamda hiçbir boşluk bırakmadığından sentetik dokusu ile ısı tasarrufu sağlar ve ısının dış yüzeye geçişini engelleyerek kapalı ortam içerisinde kalmasını sağlar. Bunun dışında yumuşak dokusu konfor konusunda yüksek verimliliğin elde edilmesine oldukça müsaittir. Halıflexin özellikleri bunlarla da kalmayıp dekorasyon konusunda da işlevsel olarak kullanıma imkan tanımaktadır. Bilineceği üzere pek çok desen, doku, model ve renk çeşitliliği ile döşenecek alan ile uyumlu hale gelmesi mümkündür.

Halıflex Renk Seçenekleri Nelerdir?

Duvardan duvara döşeme halılar talepler doğrultusunda pek çok renk ve seçenek alternatifi ile sunulmaktadır. Özellikle çok tercih edilen gri ve bej renklerinin yanı sıra diğer tüm renklerle halıflex sahibi olmak da oldukça kolaydır. Erenköy Halıflex bu konuda müşterilerine geniş bir renk skalası sunarak, alternatifler arasından seçim yapmasına olanak tanımaktadır. Üstelik geniş ürün yelpazesi ile arzu edilen dekoratif görünümün elde edilmesi çok daha kolay hale gelmektedir. Dolayısıyla kullanım biçimine göre halıflexlerin talep edilen renklerde oluşturulması mümkündür.

Halıflex Isı ve Ses Yalıtımına Katkı Sağlar mı?

Bilineceği üzere halıflexlerin öne çıkan en belirgin özelliği şüphesiz ekonomik anlamda sağlamış olduğu katkıdır. Bu ekonomik katkının bir kısmı döşeme işlemleri sırasında maliyet konusunda son derece uygun olması ile ortaya çıkmakla birlikte genel olarak sahip olduğu yapı ve uygulama şekli ile ısı ve ses tasarrufunun yapılabilir olmasına yöneliktir. En genel anlamıyla halıflexler duvardan duvara döşeme şeklinde uygulandıklarından herhangi bir geçişin olmasını engeller ve dolayısıyla halıflex ısı ve ses yalıtımına katkı sağlar.

Uygun Fiyatlarla Uzun Ömürlü Kullanım

Bilnieceği üzere halıflexler sentetik yapıları sebebiyle uzun ömürlü kullanıma son derece uygundur. Özellikle temizlik ve bakımının etkili bir şekilde yapılması durumunda uzun yıllar boyunca döşeme işleminin gerçekleştiği alanla özdeşleşerek, herhangi bir deformasyon olmadan kullanılabilmektedir. Bu bağlamda Erenköy Halıflex uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, sizinle ve mekan ile özdeşleşen mucizevi çözüm önerileri sunmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak adına firmamızın internet sitesini ziyaret edebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca belirtilmiş olan telefon numaraları üzerinden tüm halıflex işlemleri ve halıflex hakkında genel bilgi almak adına iletişime geçerek gerekli bilgiyi talep edebilirsiniz.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar