Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Duvar Kağıdı Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

KONFORLU MEKANLAR İÇİN UGUN FİYATLI DUVAR KAĞIDI ÇEŞİTLERİ

Duvar kağıdı çeşitleri ve kolay kullanım özellikleriyle iş ve yaşam alanlarınızda arzuladığınız dekorasyonun şık tamamlayıcılarıdır. Çeşit çeşit desenlere sahip, düz renkli ya da kendinden yapışkanlı duvar kağıdı modellerimiz uzman ekibimiz tarafından mekanınıza kurulur.

Duvar kağıdı çeşitleri fiyat ve tasarımlarıyla ilgili daha iyi bir karar verebilmek için “Ücretsiz Keşif” desteğimizden yararlanabilirsiniz. Dekorasyon alanında deneyimli ekibimiz, iş ve yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünlerimiz ve avantajlı fiyat çözümlerimizle ilgili sizleri bilgilendirecektir.

İstanbul’da duvar kağıdı firmaları arasında sektörünün öncülerinden biri olarak kabul edilen AKSER ZEMİN, şehrin her noktasında, onlarca iş yeri ve eve duvar kağıdı kaplama hizmeti sunmuştur. Duvar kağıdı hizmeti ve dikkat edilmesi gereken önemli noktaları bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Nedir? Neden Duvar Kağıdı Tercih Edilmelidir?

Boya kullanmayı tercih etmeyenler için duvar kağıdı, günümüzde pek çok mekanda kullanılabilen, pratik ve kolay temizlenebilir bir dekorasyon çözümüdür. Kendinden yapışkanlı duvar kağıtları dışında, özel yapıştırıcılarla monte edilebilen kaplama çeşitleri bulunmaktadır.

Renk ve desen seçeneğinin fazla olması da, duvar kağıdı çeşitleri kullanılmasının avantajlarından biridir. İç mekanlarda tercih edilen eşyalar ve aksesuarlarla uyumlu desen ve renklerle son derece şık ve modern ortamlar oluşturulabilir.

Bununla birlikte, çocuk odası veya çalışma odası gibi kendine özgü dekorasyon renkleri olan mekanlar için iyi bir duvar kağıdı seçimi, istenilen görünümü yansıtmada son derece yararlı olacaktır.

Yıllar Boyu Dayanıklı Duvar Kağıdı Kullanımı

Duvar kağıtları kaliteli olan modeller tercih edildiğinde yıllar boyu kolayca kullanılabilmektedir. Sıradan boyalara göre iyi duvar kağıtları renk ve desen özeliklerini uzun süre kaybetmeme özelliğine sahiptir. Boyaların birkaç senede bir yenilenmesi gerekirken, duvar kağıdı kullananların böyle bir sıkıntı yaşaması söz konusu değildir.

Sorunsuz ve Kokusuz Duvar Kağıdı Montesi

Duvar boyalarının uygulanmaları sırasında oluşabilecek lekeler duvar kağıdı monte işleminde ortaya çıkmaz. Boyalar, özellikle yeni uygulandıklarında uzun süre ortama rahatsızlık hissi yaratabilen kokular verebilirler.

Duvar kağıdı montesi uzman ellerde yapıldığında, uygulama ve sonrasında sizi ve sevdiklerinizi rahatsız eden kokulara neden olmazlar.

Sağlıklı Duvar Kağıdı Modelleri

Firmamız güvencesiyle temin edeceğiniz tüm duvar kağıdı çeşitleri hijyen kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Duvar kağıtlarımız kolay sararmaya ve leke oluşumuna neden olmayan malzemelerle üretilmektedir.

Kağıt yoğun malzemelerle üretilen modellerimiz çocuk ve evcil hayvan bulunan odalarda kullanılabilir. Küflenmeyen duvar kağıdı çeşitleri ile ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

(SSS) Duvar Kağıtları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kağıt Esaslı Duvar Kağıdı Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, imalatında kağıt yoğunlukta malzeme kullanılan, sağlıklı duvar kağıdı modellerindendir. Doğal olması çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Ancak kullanımında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir.

Temizlenmesi için kimyasal içerikler fazla tercih edilmemelidir. Duvar kağıdı temizliği yaparken hafifçe ıslatılmış bez veya süngerler kullanılır. Gün ışığına maruz kalması durumunda renk kayıpları gözlenebilir.

Silinebilir Duvar Kağıdı Ne Demektir?

Silinebilir, Vinil duvar kağıdı çeşitleri, daha uzun ömürlü kullanım için tercih edilen modellerimizden biridir. İmalatı sırasında Pvc malzeme ile kaplanan duvar kağıtları, kağıt esaslı olanlara göre gün ışığına karşı daha dirençlidir. Desen, renk ve baskı özelliklerini uzun süre korurlar. Birçok çeşide göre daha rahat temizleniyor olması son derece avantajlıdır.

Duvar Kağıdı Boyanabilir mi?

Duvar kağıdı boyaması yapmak isterseniz, sizlere bu imkanı veren boyanabilir duvar kağıdı modellerimizden birini seçebilirsiniz. Bu tür duvar kağıdı çeşitleri boyanırken desen ve kabartma özelliklerini kaybetmezler. Her mekana uygun boya kullanılabilen ürünlerle ilgili detayları firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Tekstil Duvar Kağıdı Nedir?

Duvar kağıdı tekstil olan modelleri birbirinden farklı malzemelerin karıştırılması ile üretilmektedir. Son yıllarda ilgi gören, dokuma olmayan tekstil duvar kağıdı en fazla kullanılan çeşitlerinden biridir. Monte aşaması uzmanlık istediği için bu ürünleri uygularken ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Duvar Kağıtlarına Resim Eklenebilir mi?

Poster veya çıkartma gibi, duvar kağıdını size özgü bir tasarımla yansıtmak isterseniz firmamızdan öneri ve destek alabilirsiniz. Posterli duvar kağıdı modellerimiz ürün çeşitlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Duvar Kağıdı Ücretsiz Keşif Hizmeti Nedir?

Ücretsiz keşif müşterilerimizin daha iyi karar vermesi için sunduğumuz ayrıcalıklı bir hizmettir. En iyi ve en uygun fiyatlı duvar kağıdı seçimi yapmak isteyen müşterilerimiz, kıyaslama yaparken ekibimizden destek alabilirler. Yerine inceleme yapan ekibimiz, müşterilerimizi maliyet ve ürün çeşitlerimizle ilgili bilgilendirecektir. İstanbul’un her noktasından ekibimizi davet edebilirsiniz.

Duvar kağıdı çeşitleri ve monte işlemi hakkında sorularınızı sayfamızdan veya bizi arayarak iletebilirsiniz.

Akser Zemin

Hizmetlerimiz

Halıfleks

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Karo Halı

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar