Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Dudullu Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Dudullu Halıflex Günümüzde yer döşemesi olarak kullanılabilecek pek çok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler çoğunlukla özel olanaklar sağlıyor olmakla birlikte bazıları sağladığı avantajlar ile daha ön plana çıkmaktadır. Uzun süredir kullanılan ve sağlamış olduğu avantajlarla büyük bir talebin ortaya çıkmasına sebep olan halıflex, yer döşemesi konusunda benzersiz olanaklar sağlar. Duvardan duvara olan yapısıyla fark yaratan halıflexin kullanım alanları son derece geniş olduğu gibi desen, model, renk ve doku gibi nitelikler aracılığıyla çeşitlilik sunmaktadır.

Halıflex geni bir kullanım alanına sahip olmakla birlikte yer döşemesi olarak tercih edilmesi durumunda yüksek düzeyde pek çok avantajın elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bunların başında şüphesiz ekonomik ve konforlu oluşu belirgin bir şekilde ortaya konulmalıdır ve ekstra pek çok özel avantajı da vardır.

Halıflex Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Halıflex ismi özel bir firma ismi olmakla birlikte işaret edilen ürünün orijinal ismi duvardan duvara yer döşemesidir. Yani en genel anlamıyla boşluk bırakmadan tüm yüzeyi kaplayacak şekilde yer döşemesi anlamına gelmektedir. Bu özelliğinden dolayı aynı anda pek çok avantajın elde edilebilmesine imkan tanıyan halıflex, doğru kullanılması ve temizliğinin etkili şekilde yapılması durumunda insan sağlığına hiçbir zarar göstermiyor olmakla birlikte uzun ömürlü bir özelliğe sahiptir.

Halıflexin kullanım alanları son dönemde çeşitlilik kazanmış olmakla birlikte genel olarak şu şekildedir:

 • Evlerde ve iş yerlerinde
 • Otel ve otel lobilerinde
 • Mağazalarda, Kafelerde ve Restoranlarda
 • Kuran Kursu ve Camilerde
 • Bazı açık alanlarda

Gibi alanlar başta olmak üzere pek çok alan ve ortamda kullanılması son derece mümkün olan halıflex, yüksek düzeyde tasarruf sağlıyor olması bakımından da yoğun olarak ilgi gören yer döşemesi alternatiflerinden biridir.

Halıflex Halıda Öne Çıkan Özellikler Nelerdir?

Halıflex boydan boya ve duvardan duvara kaplamaya yönelik bir işlem ile uygulandığından pek çok özel avantajın açığa çıkmasına son derece uygun bir yapıya sahiptir. Çoğunlukla en çok tercih edilen yer döşemesi ürünü olmasının temel sebebi olarak bu durum gösterilmektedir.

Halıflex halıda öne çıkan özellikler genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Esnek bir dokuya sahiptir ve dolayısıyla konforludur.
 • Beton ile sıcak hava kütlesinin temasını engelleyen bir bariyer görevi gördüğünden ısı tasarrufu sağlar.
 • Sentetik ipliklerden oluşuyor olmasından dolayı ses yalıtımı da aynı ölçüde sağlanmaktadır.
 • Özellikle çocukların yer ile teması konusunda büyün avantajlar sağlar ve betona doğrudan temas edilmesini engeller.
 • Son derece ekonomiktir ve maliyeti oldukça düşüktür.
 • Hızlı uygulanabilir bir yapısı vardır ve temizliği onuşunda alternatif olarak gösterilebilir pek çok yöntem bulunmaktadır.
 • Son derece uzun ömürlüdür ve kolaylıkla deforme olmaz.
 • Değişik renk, model, doku ve desen çeşitleri ile dekorasyon amacıyla da kullanıma uygundur.

Görüleceği üzere halıflex halılar ekonomik anlamda pek çok avantajın elde edilebilmesine imkan tanıdığı gibi dekorasyon alanında da geniş bir hareket alanı sunmaktadır. Özellikle güçlü yapısı şık tasarımlarla birleşirse uzun yıllar boyu kullanıma uygun bir görünüm elde edilmiş olacaktır.

Halıflex ile Uygun Fiyata Modern Tasarımlar

Halıflex uzun süredir insan yaşantısı içerisinde bulunuyor olmasından dolayı demode olmuş bir yer döşemesi yöntemi gibi görülmektedir. Buna karşım modern dokunuşlara da müsaade eden bir yapısının olması sebebiyle talep edildiği ölçüde halıflexlerin modernize olması da aynı oranda mümkündür. Dudullu Halıflex ile alacağınız yer döşemesi hizmetleri size moder dokunuşlar ile, kalite ve konforun aynı anda yaşatılması ayrıcalığını sunacaktır. Üstelik tüm bu ayrıcalık ekonomik ve son derece uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar