Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Çengelköy Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Çengelköy Halıflex Birçok alanda ön plana çıkan ve bu anlamda oldukça avantajlı olan halıfleks, insanların tercih sebebi olmaktadır. Halıfleks kullanımı özellikle son yıllarda farklı mekanlar açısından yaygınlaşmıştır. Birçok mekânda ciddi, estetik ve şık bir görünüm yakalamak adına kullanılan halıfleks, zeminin tamamının döşenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda diğer halılardan farklı olan halıfleksin, diğer halı türlerinde olmayan birçok özelliği bulunur.

Öncelikle zeminin tamamının kaplanması, zeminde açık alan kalmamasını sağlar. Bu ise soğuk havanın ortama giriş yapmasını mümkün kılmaz. Eğer bir ortamda farklı nedenlerden ötürü soğukluk artarsa, o ortamın ısınması oldukça zorlaşır. Kullanıldığı ortamda böyle bir problemin oluşmasını engelleyen halıfleks, ortamda toz bulunmamasını da sağlar. Bu nedenle halıfleksin sağlıklı olduğunu söylemek mümkündür.

Halıfleks, tasarım bakımından farklı özelliklere sahip çeşitli alt kategorilere sahiptir. Kullanılan alana göre özel olarak üretilen halıfleskler, bu anlamda farklı özellikleri bünyesinde bulundurur. Fakat genel anlamda hepsinin bazı ortak noktaları vardır.

Duvardan Duvara Halıfleks

Çengelköy Halıfleks, yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firmalardan bir tanesidir ve verdiği hizmet kalite standartlarının üzerinde yer alır. Sahip olduğu modeller itibari ile ortamın estetik ve şık görünmesini sağlayan halıfleksler, uygun fiyatlar ile birlikte müşterilerle buluşmaktadır. Firmamız, sahip olduğu renk seçenekleri ve fiyat uygunluğu ile birlikte pek çok mekânın her yerinin kaplanabilmesi konusunda ön plana çıkar. Duvardan duvara halıfleks konusunda oldukça profesyonel bir hizmet veren firmamızın verdiği hizmet, müşterilerden olumlu yorumlar almasını sağlamıştır.

Halıfleks Renk Seçenekleri Nelerdir?

Halıfkes konusunda hem model hem de renk seçenekleri oldukça fazladır. Ortama uygun bir şekilde üretilebilen halıflekslerin renkleri de kullanılacak ortama uygunluk gösterir. Halıflesk renk seçenekleri konusunda firmamız ön planda yer almaktadır. Koyu ve açık renkler, bunların yanı sıra ara renkler de firmamızın ürettiği halıfleks modellerinde bulunmaktadır.

Tek renk olabildiği gibi birçok rengin bir arada olduğu modeller de ön plandadır. Bu noktada müşterinin ne istediği önemlidir. Müşterinin isteği dahilinde farklı renkler ile farklı modeller üretilebilir. Renk skalasının geniş olması, halıfleksin kullanılabileceği alanların da farklılaşmasını sağlar. Örneğin toplantı salonlarında genellikle koyu renkler tercih edilir. Çünkü bu alanlar, ciddi ve estetik görünmek durumundadır. Bu alanlara ciddiyeti verecek modeller de genellikle koyu renkli halıflekslerdir. Bu nedenle halıfleks kullanılacak ortamın hangi özelliklere sahip olduğu bilinmelidir.

 

Uygun fiyatlarla Uzun Ömürlü Kullanım

Bilindiği üzere halıflekslerin fiyatları diğer halılara oranla oldukça düşüktür. Bu ise uygun fiyatlarla uzun ömürlü kullanım konusunda müşterilere yardımcı olmaktadır. Isı ve ses yalıtımı sağlayan ve hususlarda oldukça başarılı olan halıflekslerin fiyatlarının uygun olması, birçok mekânda bu halı türlerinin kullanılmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllardan beri profesyonel bir şekilde hizmet veren ve hizmet kalitesi standartların üzerinde yer alan Çengelköy Halıfleks, müşteri odaklı bir şekilde faaliyet gösteren bir firmadır. Uzman ekibi ile sizlere destekte bulunan firmamız, pek çok halıfleks modeline sahiptir ve modellerin her birinin fiyatları oldukça uygundur. Öte yandan her bir ortam için ayrı modeller bulunmaktadır. Bu modellerin özellikleri ise kullanılacak olan ortama göre değişiklik göstermektedir. Firmamızın sahip olduğu internet sitesi üzerinden halıfleks modellerine bakabilir ve bu modeller üzerinden çeşitli incelemelerde bulunabilirsiniz. Firmamızın uzman ekibi ile iletişimde bulunabilir ve seçtiğiniz modeller üzerinden dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Fiyat konusunda da bilgi alabilirsiniz. Firmamız günü her saati sizlere hizmette bulunma konusunda yoğun bir çalışma içerisindedir. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sektörünün öncülerinden bir tanesidir.

 

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar