Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Çekmeköy Halıflex Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Çekmeköy Halıflex bilineceği üzere tüm yer döşeme seçenekler arasında en ekonomik ve konforu olanıdır. Özellikle ısı yalıtımı konusunda sunmuş olduğu avantajlar ile benzersiz bir yapıya sahip olan halıflex günümüzde de geçmişte olduğu gibi en çok tercih edilen döşeme yöntemlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Kolay temizlenebilir olması, bilindiğinin aksine insan sağlığına olumsuz etkilerinin olmaması gibi sebepler de tercih edilmesi konusunda sahip olunabilecek diğer avantajlar arasındadır.

Çekmeköy Halıflex bu noktada ihtiyaç duyduğunuz tüm yer döşemesi hizmetlerine cevap verebilmek adına profesyonel ve kaliteli bir hizmet modeline sahiptir. Öte yandan sahip olduğu uzman kadrosuyla kesin çözüm önerileri üreterek döşeme işlemlerini hız esasına göre yapan firmamız, pek çok ürün alternatifi ile geniş ölçüde seçenekler sunmaktadır.

Halıflex Soğuğu Engeller mi?

Tahmin edileceği üzere halıflexin temel işlevlerinden biri de ısı yalıtımını destekleyen bir yapısının olmasıdır. Özellikle yer üzerinde tüm alanı kaplayarak ısı geçişlerine izin vermeyen yapısıyla bilinen halıflex bu bağlamda yüksek düzeyde tasarruf elde edilmesine katkı sağlamaktadır. Halıflexin temel mantığı duvardan duvara ya da boydan boya yapılmak üzerine kuruludur. Dolayısıyla yerde hiçbir boşluğun bulunmasına izin vermez.

Beton aynı ölçüde ısıyı emme özelliğine sahiptir ve sıcaklık değişikliği konusunda kolay değişim gösterememektedir. Bu durum genel olarak yüksek düzeyde ısı kaybının oluşmasına sebebiyet verir. Halıflexin temel işlevi olan ısı yalıtımı ise tam olarak bu noktada açığa çıkar. Beton ile sıcak hava kütlesinin temasını tamamen kestiğinden ısı kaybı en aza iner. Dolayısıyla halıflex soğuğu engeller ve enerji konusunda tasarruf sağlar.

Halıflex Neden Tercih Edilmelidir?

Halıflexin sağlamış olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Şüphesiz bunlar içerisinde en belirgin şekilde öne çıkan ekonomik ve konforlu bir yapıya sahip olmasıdır ve bunun dışında sağladığı pek çok özel avantaj da vardır. Bu bağlamda halıflexin sağladığı avantajlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Ekonomiktir ve az maliyetlidir.
  • Döşeme işlemleri hızla tamamlanabilmektedir.
  • Uzun ömürlüdür ve yıllar boyu kullanıma müsaittir.
  • İnsan sağlığına zararı yoktur.
  • Çocukların beton ile temasını engeller.
  • Ses ve ısı yalıtımı özelliği ile tasarruf sağlar.
  • Temas konusunda son derece konfor sunmaktadır.

Görüleceği üzere halıflex yer döşemesi ile pek çok avantaja aynı anda sahip olmak mümkündür.

Halıflexin Özellikleri Nelerdir?

Halıflex en genel anlamıyla sentetik iplerden bir araya gelen yapıya sahiptir. Bu ipler geçirgenlik konusunda son derece hassas olduğundan ısı ve ses de dahil olmak üzere benzeri geçişlerine yapılmasına imkan tanımaz. Aynı zamanda yumuşak dokusundan dolayı büyük ölçüde konfor hissedilmesini sağlar ve sağlam dokusundan dolayı uzun ömürlü kullanıma son derece uygundur.

Çekmeköy Halıflex ile halıflex döşemesi hizmetinin alınması durumunda elde edecekleriniz bunlardan çok daha fazlasıdır. Özellikle uzun ömürlü ve sağlam bir yapıya sahip olmasının yanı sıra maddi anlamda da son derece uygun fiyat alternatifi sunmaktadır. Mağaza, kafe restoran ve iş yerlerinde konforun ve tasarrufun sağlanması adına tercih edilebilir durumdadır.

Halıflex Modelleri

Tüm halıflex modelleri hakkında detaylı bilgi alabilmek adına internet sitemize giriş yaparak, firmamızın sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi içerisinden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla sağlanan hizmet ile en ekonomik olarak yer döşemesi probleminden kurtulmuş olmanız bu yolla mümkün olabilir. Üstelik halıflex ile yer döşemenin yapılması durumunda elde edilebilecek tüm avantajlar da aynı ölçü de yüksek profesyonellik ve kalite ile sağlandığından, halıflexin işlevsel olarak uzun ömürlü şekilde kullanılması imkanlı hale gelecektir.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar