Laminat Parke

Laminat parke gerçekçi ahşap görünümünün yanında, aşınmaya ve çizilmelere karşı dayanıklı olmalıdır. Laminat parke iç mekanlarda zemin döşemesi olarak en çok karşılaşılan parkelerdir.

Laminat parkeler MDF, HDF gibi yapay malzeme katmanlarından oluşmaktadır. Mekanlara çabuk ve kolay uygulanır, mobilya ayaklarından veya ofislerde koltukların tekerleklerinden etkilenmez. Alevlere ve sigara ateşine direnci yüksektir.

Hijyeniktir, bakteri ve mikrop barındırmaz. Temizliği ve bakımı kolaydır.

Laminat parke alırken E1 belgesinin olduğuna dikkat edin. E1 belgesi,laminat parke bileşenlerinde sağlığa zararlı madde bulunmadığını, uluslararası sağlık standartlarına uygun olduğunu belirtir.

TSE ve İSO belgeleri mutlaka olmalıdır.

Döşenecek zeminin düzgün olması gerekir. Laminat parkeleri temizlerken kesinlikle deterjan kullanılmamalı, sirke ve su ile silindikten sonra kuru bezle üzerinden geçilmelidir.

MDF kaplamalı olduğundan üzerine su dökülmesi veya ıslak bırakılması halinde birleşme yerlerinden ayrılma yapabilir.

Modern ve bir o kadar doğal görünümlü laminat parkelerimiz zengin çeşitlerimizle aradığınız tarzı bulmakta yardımcı olacaktır. Laminat parke mekanlarınıza konfor ve sıcaklık katar.


acıbadem laminat parke, ataşehir laminat parke, beşiktaş laminat parke, beykoz laminat parke, bostancı laminat parke, çekmeköy laminat parke, erenköy laminat parke, göztepe laminat parke, kadıköy laminat parke, kavacık laminat parke, koşuyolu laminat parke, kozyatağı laminat parke, küçükyalı laminat parke, laminant parke, laminat parke, levent laminat parke, maltepe laminat parke, mecidiyeköy laminat parke, parke, sancaktepe laminat parke, sarıyer laminat parke, şerifali laminat parke, suadiye laminat parke, sultanbeyli laminat parke, ümraniye laminat parke, üsküdar laminat parke,

Ücretsiz Keşif İçin Kapınıza Gelelim!

Tıklayın Hemen Arayın!

eta saat