Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Beylerbeyi Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Beylerbeyi Halıfleks Kullanım alanı oldukça geniş olan ve birçok insan tarafından rağbet gören halıfleks, son zamanlarda yaygınlık kazanmıştır. Bilindiği üzere halıfleks ile zeminin tamamı döşenmektedir. Bu sebeple zeminde hiçbir açıklık kalmaz. Bu durumun kullanıcı açısından pek çok avantajı vardır. Öncelikle halıfleks kullanılan alanın estetik ve şık bir görünüme büründüğünü söylemek gerekir. Çünkü halıfleks modelleri birbirinden farklıdır. Bu halı türü sadece ortamda ısı ve ses yalıtımı yapmak adına kullanılmaz. Ortamı dekore etmek amacıyla da kullanılmaktadır. Bu sebeple aslında dekorasyonun bir parçasıdır.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan pek çok halıfleks modeli bulunmaktadır. Bu modellerin farklı ortamlar için özel olarak üretildiği bilinmektedir. Örneğin kafelerde kullanılacak halıfleksler, müşteride kafeye girme isteği uyandıracak tarzda olmaktadır. Bu nedenle bu tarz mekanlarda kullanılacak olan halıfleksler estetik açıdan daha çok göz doldurur. Öte yandan alanlara renk katabilmek amacı ile farklı renk seçenekleri de halıflekslerde kullanılır. Bu konuda Beylerbeyi Halıfleks sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir. Firmamız bünyesinde bulunan pek çok halıfleks modeli renk seçenekleri konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. Müşterinin istediği renklerin tamamına yakını firmamızın internet sitesinde yer almaktadır.

Halıfleks Neden Tercih Edilmelidir?

Halıfleks tercihinde ön plana çıkan birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususların her biri de oldukça önemlidir. Bilindiği üzere bazı mekanların ısı ve ses yalıtımı oldukça zayıftır. Bu ise sıkıntılı bir durumdur. Bu tarz mekanlarda özellikle kış aylarında ısınma konusunda problem ortaya çıkmaktadır. Sıcaklığın istenilen düzeye gelebilmesini sağlayabilmek için de çeşitli cihazların kullanılması gerekir. Bu ise kişi ekonomisine bir zarardır. Fakat halıfleks bu alanlarda tercih sebebi olduğunda, alanın ısınması harici cihazlara gerek kalmadan sağlanır. Çünkü halıfleks bir alanda zeminin tamamını kaplar. Yani zeminde açık bir alan kalmaz. Açık alan kalmaması, zeminden herhangi bir şekilde soğuğun ortama girmemesi demektir. Bu sebeple özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda sıkıntılı mekanlarda halıfleks tercih edilmelidir.

Halıfleks neden tercih edilmelidir sorusunun cevaplarından bir diğeri de halıfleksin temizlenmesi konusunda kişiye sıkıntı çıkarmamasıdır. Doğru bir şekilde temizlik uygulandığında bu ortamların hijyen seviyesi üst düzeye çıkar. Özellikle işyerlerinin zemini, temizlik konusunda sıkıntılıdır. Bu alanlarda halıfleks kullanılması oldukça önemlidir. Halıfleksi sahip olduğu avantajların hepsi uygun fiyatlarla insanlara sunulur. Bu nedenle az masra ile çok verim alınabilmesi adına halıfleks kullanılması gerekmektedir.

Halıfleks Sağlıklı mıdır?

Halıfleks kullanımı insan sağlığı açısından olumsuz sonuçlar doğurmamaktadır. Halıfleks kullanımı, ortamda yer alan toz ve buna benzer partiküllerin bulunmasını minimum seviyeye indirir. Bu sebeple özellikle çok fazla toza maruz kalan alanlarda halıfleks kullanımı oldukça önemlidir.

Halıfleks ile zeminin tamamı kaplandığından ötürü zeminde boş alan kalmaz. Bu ise özellikle çocuklar açısından güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlar. Çünkü açık kalan zeminler, çocukların çeşitli hastalıklara yakalanmasına sebep olur. Bu bağlamda halıfleks kullanımı oldukça önemlidir.

Halıfleks ile Farklı Dekorasyon Tasarımları

Halıfleks ile farklı dekorasyon tasarımları oluşturmak mümkündür. Çünkü ortamın estetik, şık ve zarif bir alana dönüşmesini sağlayan dekorasyon unsurlarından bir tanesi haliflekslerdir. Beylerbeyi Halifleks, yılların süzgecinden geçmiş deneyimi ile birlikte müşterilerine bu alanda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Öte yandan firmamız çeşitli tasarım ürünleri oluşturduğu için bu ürünler ile birlikte ortamın dizayn edilebilmesi mümkündür. Firmamızın internet sitesinde geniş bir renk skalasına sahip halıfleks modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden her biri kalite standartlarının üzerinde üretilmiştir. Firmamızın internet sitesine giriş yaparak bu ürünleri inceleyebilir ve ürünlerle ilgili olarak uzman ekibimiz ile iletişime geçip onlardan destek alabilirsiniz.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar