Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Beşiktaş Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Beşiktaş Halıfleks, Kullanım alanı son yıllarda artmış olan halıfleks, sahip olduğu özellikler ile birlikte insanlara birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan her biri, yaşanılan ortamın konforlu, estetik ve sıcak olmasını sağlar. Bu sebeplerden ötürü klasik halılardan farklı olan halıfleksler, performans-ürün ilişkisi en yüksek olan ürünlerden bir tanesidir.

Beşiktaş Halıfleks, bu alanda hizmet veren firmalardan bir tanesidir ve sahip olduğu modeller kalite standartlarının üzerinde yer alır. Müşteri odaklı bir şekilde çalışmakta olan firmamız, halıfleks konusunda kendisini yetiştirmiştir. Bu nedenle firmamızın internet sitesi üzerinde oldukça farklı tasarımlar bulunması mümkündür. Bu ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz ürün için uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Duvardan Duvara Halıfleks

Halıfleks olarak bilinen fakat asıl ismi duvardan duvara halı olan ürünün pek çok özelliği bulunur. Bu özelliklerden her biri kişinin yaşadığı ortamda rahat etmesini sağlar. Halıfeks özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tüm zemini kaplar, bu sayede zeminden ortama hiçbir şekilde soğuk girmez.
  • Ses yalıtımı konusunda çok başarılıdır.
  • Isı yalıtımına sahip olduğu için bu konuda kişilerin tasarruf yapabilmesini sağlar.
  • Temizlenmesi oldukça kolaydır ve gerekli bakım yapıldığında yıllarca kullanılabilir.
  • Yumuşak zemine ulaşılma konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sayede halıfleks bulunan ortamda konfor üst seviyededir.

Bu ve buna benzer özelliklere sahip olan ve bu özelliklerinden ötürü kişi ya da kurumlar tarafından tercih edilen halıfleks ya da diğer adı ile duvardan duvara halı, ortamın saygınlık kazanmasını sağlar. Birçok insan, halıfleksin bazı konularda ne kadar başarılı olduğu konusunda net bilgilere ulaşmak ister. Bu konulardan bir tanesi de halıfleksin ısı ve ses yalıtımını ne derece sağladığıdır. Peki halıfleks soğuğu engeller mi?

Halıfleks Soğuğu Engeller mi?

Birçok özellik ile ön plana çıkan halıfleksin en önemli özelliği, ısı ve ses yalıtımı konusundaki başarısıdır. Zeminin tamamını kaplayan bu halı türü, zeminde boş alan kalmamasını sağlar. Bu ise soğuğun çıkacak bir alan bulamamasına neden olur. Böylelikle halıfleks kullanılan alan, ısı konusunda üst seviyeye çıkar. Kişi ya da kurumların sıcaklık konusunda tasarruf yapabilmesini sağlayan halıfleks, aynı zamanda ses yalıtımına da katkı sağlar. Zemini kapladığı için ayak sesi ve buna benzer seslerin emilmesini sağlayan halıfleks, bu özelliklerinin yanı sıra estetik konusunda da ortama katkı sağlamaktadır.

Kafe, Restoran ve Mağazalarda Halıfleks Şıklığı

Birbirinden farklı mekanlarda kullanılabilen halıfleksin kafe, restoran ve mağazalarda da tercih edildiği bilinmektedir. Bu ortamlarda kullanılan halıfleks, ortamın saygınlık kazanmasını ve estetik bir görünüme kavuşmasında oldukça etkilidir. Bilindiği üzere görsellik günümüz dünyasında ön plana çıkan hususlardan bir tanesidir. Pek çok kimse bir mekâna girdiğinde, ortamın görsel anlamda zengin olup olmadığına dikkat eder. Bu durum, kişinin o ortama girmek isteyip istemeyeceğini belirler. Bu nedenle bilhassa kafe, restoran ve mağazalarda kullanılan halıfeksin önemi oldukça büyüktür.

Beşiktaş Halıfleks, pek çok ortamda kullanılabilecek modeller üretmektedir. Firmamız tarafından tasarlanan bu modellerin her biri kafe, restoran ve mağazalarda halıfleks şıklığı konusunda ön plana çıkmaktadır. Sizler de bu modelleri firmamızın internet sitesi üzerinden inceleyebilir ve konu ile ilgili uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Firmamız, yıllardır profesyonel bir hizmet anlayışı ile hareket etmekte ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu anlamda sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olan ve kendini her daim geliştiren Beşiktaş Halıfleks ile sizler de istediğiniz ortamın şık ve estetik bir görünüm kazanmasına katkıda bulunabilir ve ortamdaki konfor alanınızı arttırabilirsiniz.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar