Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Altunizade Halifleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Altunizade Halifleks, Şık görünümleri ile ön plana çıkan ve çeşitli avantajlara sahip olan halıfleksler, bir ortamdaki zeminin tamamını kaplar. Bu ise avantajlı bir durumdur. Çünkü zeminde açık bir alan kalmadığında bu alanlardan ortama geçiş yapacak soğuk ve ses de engellenmiş olur. Bu ise ısı ve ses yalıtımı konusunda ortamın ön plana çıkmasını sağlar. Birçok özelliği bulunan ve bu özelliklerinden ötürü birçok insan tarafından talep edilen halıfleksler, bu anlamda çeşitlilik gösterir.

Halıfleks kullanımı uzun seneler öncesinden başlasa da modern çizgiler oluşturacak şekilde üretilip kullanılması o kadar da eski değildir. Önceden halıfleksin ısı yalıtımı özelliği ön planda idi. Bu ise halıfleksin estetik yönünün geri planda kalmasına neden oluyordu. Fakat birçok alanda değişiklik yaşanması ve görselliğin ön plana çıkması, halıflekslerin de estetik ve şık görüntü oluşturacak şekilde üretilmesini sağladı. Bu konuda yaşanan değişim, halıfleksin kullanım alanının da çeşitlenmesini sağladı.

Halıfleks konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veren Altunizade Halıflek, pek çok alan için özel olarak ürettiği halıfleks modelleri ile sektörünün öncü firmalarından bir tanesidir. Firmamız çok çeşitli özelliklere sahip halıfleks modellerini müşterilerine sunmakta ve halıfleks kullanılan ortamların estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Firmamızın internet sitesine giriş yaparak ürünleri inceleyebilirsiniz. Halıfleks konusunda ön plana çıkan bazı özellikler vardır. Bu özelliklerden her birine uygun şekilde firmamız tarafından halıfleks tasarımı yapılmaktadır.

Halıfleks Halıda Ön Plana Çıkan Özellikler Nelerdir?

Halıfleks halıda ön plana çıkan özellikler oldukça fazladır. Bu özelliklerden her biri, halıfleksin avantajlı bir halı modeli olmasını da sağlar. Bu özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Halıfleks uygun bir halı çeşididir ve ortamın ısı ile ses yalıtımı konusunda ön plana çıkmasını sağlar. Klasik halılar performanslarına göre oldukça pahalıdır. Bu nedenle son zamanlarda halıfleks kullanımının yaygınlaştığını söylemek mümkündür.
  • Halıfleksin sahip olduğu özelliklerden bir diğeri de sert zeminlerin yumuşak bir hale gelmesini sağlamasıdır. Oldukça fazla zaman geçirilen ortamların konforlu bir şekle bürünmesini sağlayan halıfleksler, özellikle çocuklar için çok kullanışlıdır.
  • Çok fazla müdahale yapılmadan bir ortamın estetik, şık ve zarif bir görüntüye ulaşmasını sağlar. Farklı modeller ile birlikte halıfleskin kullanılacağı ortam şık bir hal alabilir. Bu şıklık ise ortamın görüntü olarak zenginleşmesini sağlar.
  • Halıfleks kullanılan zeminin temizlenmesi oldukça kolaydır. Belli başlı adımlar dikkate alındığı takdirde hızlı ve kolay bir şekilde ortam temizlenebilir.
  • Halıfleks kullanılan ortamda toz ve benzeri partiküller oldukça azdır.

Bu ve buna benzer özelliklerinden ötürü halıfleks kullanımı yaygınlaşmakta ve her geçen gün daha çok insan halıfleksin avantajlarından faydalanmaktadır.

Halıfleks Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Halıfleks seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklere dikkat edildiği takdirde halıfleks kullanılan ortam her anlamda avantajlı bir konuma erişir. Halıfleks seçerken dikkat edilmesi gereken özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Halıfleks kullanılacak mekânın özellikleri belirlenmelidir. Çünkü bu özelliklere uygun halıfleks modeli, ortamın dekorasyonunu sağlamlaştıracaktır.
  • Yoğun ortamlarda kullanılacak olan halıflesk rengi, açık bir renk olmamalıdır. Bu sebeple bu alanlarda daha koyu renkler tercih edilmelidir.

Bu ve buna benzer özelliklere dikkat edildiği takdirde kullanılan halıflesk, ortamın estetik görüntüye kavuşmasını sağlar.

Altunizade Halıfleks, birçok özelliğe sahip modeller ile insanların karşısına çıkmakta ve bu modellerin her biri ise uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Yılların deneyimine sahip olan firmamız, alanında uzman olan çalışanlarla birlikte sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Firmamızın internet sitesini takip edebilir ve site üzerinde yer alan modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu modellerden her biri kalite standartlarının üzerinde olacak şekilde üretilmiştir.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar