Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Acıbadem Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Acıbadem halıfleks pratik kullanımı sayesinde alıcılar için oldukça yararlı bir ürün sunmaktadır. Tüm zemini kaplayabileceğiniz gibi dekor amaçlı parçalar halinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca duvardaki kullanımı ile de ortama şık bir hava kazandırmaktadır.

Halıfleks kullanmak için önceden yapacağınız küçük bir araştırma ile bilgi sahibi olmanız oldukça mümkündür. Ne için kullanmak istiyorsunuz veya neresi için düşünüyorsunuz? Bunlara cevap aldıktan sonra ürünü tercih etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Özellikle zemin örtüsü olarak kullanılan halıfleks, sağladığı birçok avantaj ile kullanıcıları memnun edebilmektedir. Kolay temizliği veya düşük fiyatı ile daha çok alıcı bulan bu ürün kullanıldığı alanda modern bir atmosfer oluşturmakla kalmıyor aynı zamanda pratik kullanımı ile de çoğu kişinin beğenisini kazanmaktadır.

Halıfleks Nerelerde Kullanılır?

Acıbadem halıfleks çoklu kullanım avantajı sağlaması ile çoğu mekânda ve zeminde tercih edilen bir üründür. Özellikle ofislerde ve otellerde en çok karşılaştığımız bu şık ve pratik ürün, birçok renk ve desen seçeneği sayesinde kolay dekore edilebildiği için tercih edilmektedir. Ayrıca kolayca döşenebildiği için zaman tasarrufu sağlaması ile de en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Sağladığı rahatlık ve sıcak ortam sebebiyle oteller ve ofislerde daha sık karşılaşmanız mümkündür. Zeminde kullanılan tek renk halıfleks, oda ile de uyum sağladığında misafirler için oldukça pratik bir üründür. Özellikle güvenlik ve ses geçirmeme özelliği ile de çoğu kişinin kullanabileceği yerlerde acıbadem halıfleks tercih edilmektedir.

Bunun dışında kendi eviniz için kullanabileceğiniz yerler de birden fazladır. İlk olarak tüm odayı kaplayabileceğiniz gibi dekor amaçlı sehpa altları gibi yerlerde de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda daha sıcak bir ortam oluşturmak için duvarları da odanıza uygun renk ve desenler içeren halıfleks ile kaplayarak oldukça şık bir hale getirebilirsiniz.

Halıfleks Nasıl Uygulanır?

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Acıbadem halıfleks, aynı zamanda kolay uygulanması ile de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Öncelikle bu ürünün odanızın ölçülerinde olmasına dikkat ediniz. Bu sayede herhangi bir problem ile karşılaşma durumunuz olmayacaktır.

Halıfleks döşemek için düz bir zemine ihtiyaç duyulur fakat yükseltilmiş zeminlere de uygulanabilmektedir. Lateks adı verilen bir halı yapıştırıcı ile yağmurlama tekniği kullanılarak tüm zemin bu yapıştırıcı ile kaplanır. Daha sonra halıfleks zemin üzerine yerleştirilir ve gerdirme işlemi uygulanır. Bu işlem süresince biraz beklemenizde fayda vardır. Aksi takdirde yapıştırıcının kurumaması durumunda zeminde potluklar oluşabilmektedir.

Doğru adımlar takip edilerek uygulanan halıfleks kısa zaman sonra kullanım için hazır olacaktır. Zahmetsiz ve kolay uygulama avantajı ile de alıcıları oldukça memnun etmektedir.

Halıfleks Renk Seçenekleri Nelerdir?

Acıbadem halıfleks, alıcılar için birbirinden farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Eski zamanlarda kullanılan nötr renklerin yanı sıra günümüze ayak uydurabilecek canlı ve modern renk seçenekleri oldukça fazladır. Evinize hakim olan renklere uygun halıfleks seçiminiz hem kullanım açısından hem de görünüm açısından sizin için avantaj sağlayacaktır.

Birden fazla renk seçeneği olmasının yanında desenli halıfleks modelleri de bulunmaktadır. Hem zemin hem dekor hem de duvar için kullanabileceğiniz birbirinden farklı binlerce halıfleks modeli bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kullanacağınız ortama uyumlu olup olmamasına karar vermektedir.

Acıbadem halıfleks seçenekleri konusunda daha fazla bilgi almak ve daha fazla seçenek görmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sizin için özel ödeme koşulları ve fiyat seçeneklerini de öğrenerek alışverişlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Paket

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar