Telefon

0537 353 2305

E-Posta

aksersuat@gmail.com

Whatsapp Bizi Arayın

Halıfleks Rezervasyon

Adınız
E-Posta
Telefon

Tüm zemini kaplayan ve açık bir yer kalmamasını sağlayan bir çeşit halı türüdür. Genellikle zeminde tercih edilmesi ile birlikte duvardaki kullanımları da mevcuttur. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde halı yerine halıfleks tercih etmek isteyen kişiler için oldukça doğru bir seçim olacaktır.

Halıfleks kullanmanın birden fazla nedeni olabilmektedir. Fiyatı, kullanım şekli, sağladığı avantajlar, modern görünümü ve özellikleri bu nedenlere örnek verilebilecek birkaç seçenektir. Özellikle fiyat performans konusunda değerlendirilen ve başarılı bulunan halıfleks çoğu kullanıcının öncelikli tercihi durumundadır. Çünkü düşük bütçe ile elde edilen bir ürünün bu kadar avantajlı olması alıcıları oldukça memnun etmektedir.

Neden Halıfleks Tercih Edilmelidir?

Halıfleks tercih etmek için sayısız nedenleriniz olabilir. İlk olarak, sınırsız renk seçenekleri sayesinde evinizin havasına uyum sağlayabilecek bir sürü çeşit bulunmaktadır. Ayrıca tek renge bağlı kalmak istemeyenler için baskılı halıfleksler de mevcuttur. Günümüzün moda anlayışına ayak uydurabilen bu ürün evinizde farklı bir hava estirecektir.

Birden fazla kullanım amacı sunması da neden tercih etmeniz gerektiğini açıklayan bir diğer özelliğidir. İster küçük miktar alıp sehpa altına dekor amaçlı kullanın ister tüm odanızı baştan aşağı halıfleks ile kaplayın isterseniz de duvarlarını bu ürün ile kaplayarak daha farklı bir ortam oluşturun. İsteğe bağlı olarak tercih edeceğiniz yöntem sonucunda elde edeceğiniz memnuniyet yine aynı olacaktır.

Ayrıca estetik bir görünüme sahip olmasından ötürü kullanıldığı alana ekstra şıklık katabilme özelliğine de sahiptir. Dayanıklı olması sayesinde de sizin için uzun vadede kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda akustik olarak da adlandırabileceğimiz ses geçirmemesi nedeniyle seslerin yankılanmasını önleyerek sizin için daha huzurlu bir ortam oluşturmaktadır.

Diğer zemin ürünlerinin yanı sıra Halıfleks  ekonomik olması nedeniyle düşük bir bütçe ile tüm evinizi baştan aşağı halıfleks ile kaplamanızı sağlar. İnsan bu cep dostu ürünü tercih etmekle beraber verdikleri fiyat karşılığında aldıkları performans ile de oldukça memnun kalmaktadır.

Halıfleks Nasıl Temizlenir?

Halıfleks, pratik kullanımı ile en çok tercih edilen zemin örtülerinden biridir. Uygun temizlik ve bakım sağlandığında kullanıcılar için uzun kullanım ömrü de sağlamaktadır.

Halıflekslerin tek olumsuz tarafı çok çabuk toz toplamasıdır. Yeterli temizlik yapılmadığı takdirde kısa zaman içerisinde çürümeler meydana gelebilmektedir. Uzun süre kullanmak için sık sık temizlenmesi ve bakım yapılması gerekmektedir.

Öncelikle vakum gücü yüksek bir elektrikli süpürge ile tüm evi süpürmeniz gerekmektedir. Bu sayede halıfleks üzerinde biriken tozlardan kurtulabilirsiniz. Daha sonra halı yıkama makinesi ile halıfleksinizi yıkayabilirsiniz. Ancak yıkama makineniz yoksa sert bir fırçayı da köpürterek aynı işlemi yapmanız mümkündür.

Evinizde evcil hayvan veya bebek varsa kimyasal içeren temizleyici ürünlerden uzak durmalısınız. Halı şampuanları kullanmak yerine sıradan saç şampuanları tercih ederek daha güvenli bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ayrıca çıkmayan lekeler varsa leke çıkartıcı kullanmanız işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır.

Temizlik aşamasında suyu çabuk emecek bir bez kullanırsanız halıfleks yerine kullandığınız maddenin suyu çekmesini sağlamış olursunuz. Yani bu sayede halıfleksin daha çabuk kurumasına yardımcı olabilirsiniz. Temizlikten sonra odayı havalandırmayı ihmal etmeyin. Böylece hem odanın havası hem de halıfleksiniz değişkenlik göstererek temiz bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Halıfleks sizin için sağladığı birçok avantaj ile uzun süre kullanımınız sonucunda memnun kalmanızı sağlayacaktır. Daha fazla bilgi ve detay almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizin için uygun fiyatlardan yararlanabilir ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

ŞIK YAŞAM ALANLARI İÇİN: ÖZEL TASARIM HALIFLEKS ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Halıfleks çeşitleri ve fiyatları ile sektörün öncülerinden olan kuruluşumuzla, siz değerli müşterilerimizin iş ve yaşam alanlarını sağlıklı malzemeden üretilmiş ürünlerimizle kaplıyoruz.

Halıfleks çeşitleri ve fiyatları ile avantajlı çözümler üretmekte olan, İstanbul’da onlarca noktada hizmet vermiş kuruluşumuzun size özel çözümlerinden yararlanmak için bizden “Ücretsiz Keşif “ desteği talep edebilirsiniz.

Deneyimli ekibimiz, zemininizi inceler, mekana uygun halı kaplama çözümleri konusunda sizi bilgilendirir ve tarzınızı yansıtan bir dekorasyona sahip olmanız konusunda sizlere destek sağlar.

Neden Halıfleks tercih etmeniz gerektiğini, ürünlerimizin pratik kullanım özelliklerini bu sayfamızda detayları ile keşfedebilirsiniz.

Halıfleks Nedir? Neden Halıfleks Kullanılır?

Halıfleksin avantajları başında, kullanılacak mekandaki tüm zemini boydan boya kaplıyor olması gelmektedir. Bu sayede, Halıfleks döşeme ile kaplanan yerlerde zemin için ayrı bir temizlik yapmaya gerek duyulmaz. Halıfleks çeşitleri zeminlerde olduğu kadar, günümüzde duvar kaplamaları için de kullanılan modellere sahiptir.

Modern Dekorasyonların Vazgeçilmezi

Halı seçiminde dikkate alınması gereken özelliklerden biri de iç mekanın tasarımı ile uyumlu bir görünüm oluşturmaktır. Halıfleks dekorasyon tamamlayıcı renk ve çeşitliliğe sahip bir üründür. İş ve yaşam alanlarınızda kullandığınız eşyalar ve aksesuarlara uyumlu, göz alıcı desen ve renklere sahip çeşitleri kuruluşumuzdan temin edebilirsiniz.

Bütçenizi Koruyan Uygun Fiyatlı Halıfleks Çözümleri

Pratik olmasının yanında Halıfleks uygun fiyatlı halı döşeme çeşitleri arasındadır. Bu nedenle, özellikle ofis gibi çalışma ortamlarında ve geniş zeminlerde Halıfleks modelleri kullanılır. Halıfleks metre kare fiyatı ile ücretlendirilir ve kısa sürede istenilen mekana uygulanabilir.

Yıllarca Güvenle Kullanılacak Dayanıklı Halıfleks Hammaddesi

Üretim malzemeleri göz önüne alındığında Halıfleksler, pek çok halı çeşidine göre oldukça dayanıklı kabul edilirler. Halıfleksin hammaddesi elyaf türü olan ve keçe tipli olarak sınıflandırılan bir malzemedir. Özel makinalarda üretilen bu halılar yiv ve set (girişli ve çıkışlı dokuma) işleminden geçerler. Bu da, halılara sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır.

Halıfleks Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı İçin En Pratik Çözümdür

Dekoratif olmalarının yanında, Halıfleksler ısı yalıtımı ve ses yalıtımı için oldukça uygun zemin kaplama çeşitleridir. Dayanıklı ve sık dokunan bu halı çeşidi ortamın ısısını zemin üzerinden koruyarak enerji tasarrufu yapmanıza destek olur. Ses dalgalarını emme özellikleriyle sesin diğer katlara ulaşımının önünü kesme özelliğine sahiptirler.

Tüy Üretmeyen Tasarım Özellikleri

Yaşadığımız alanlarda toz ve tüyler sağlığımızı olumsuz yönde etkiler Tüy dökmeyen halı çeşidi olan Halıflaksler, yaşam alanınızda sizin ve sevdiklerinizin daha rahat nefes almanızı sağlayacaktır. Sınırsız renk ve desen seçeneği ile evinizi, iş yerinizi güzelleştiren halı çeşitlerimizi tercih ederek, aynı zamanda sağlığınızı da koruyabilirsiniz.

Halıfleks Ürünlerimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Halıfleks Alerji Yapar mı?

Akzer Zemin Halıfleks çeşitlerimiz içinde anti bakteriyel ve antialerjik halı çözümlerimiz bulunmaktadır. Sağlığınıza öncelik veren kuruluşumuz, mekanlarınızda sağlıklı kullanıma yönelik hijyenik ürünler temin etmektedir.

Çim Halıfleks Nedir?

Çim halı çeşitleri arasında en fazla tercih edilen ürünlerimizden biridir. Yeşil renge ihtiyaç duyulan alanlarda; balkonlarda, bahçelerde, duvar ve mağaza vitrinleri gibi çeşitli alanlarda sentetik üretilen çim modelleri kullanılabilmektedir. Yeşil Halıfleks çim modelleri dışında, kırmızı çim gibi farklı renk seçenekleri geniş ürün kataloğumuzda yer almaktadır.

En İyi Halıfleks Nedir?

Kaliteli Halıfleks tercihi yaparken seçtiğiniz ürünün dokumasına ve ağırlığına dikkat etmeniz gerekir. Sıkı bir şekilde üretilmiş olan ve sıradan halılardan bir miktar daha ağır olan ürünler yıllar boyu kullanım için idealdir. Deneyimli ekibimiz tercih yaparken en kaliteli ürünlerimiz konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Halıfleks Temizliği Nasıl Yapılır?

Halıfleksin temizliği ve Halıfleksten leke çıkarma, müşterilerimizin bizlere en fazla sorduğu sorulardan biridir. Birçok halı modeline göre Halıfleksler en kolay temizlenen, pratik ürünlerden biridir. Halılarda hijyen sağlamanın pek çok yöntemi vardır. Aşağıda bazı pratik temizleme yöntemlerini sizler için sıraladık:

  • Elektrikli süpürgelerle düzenli temizlik yapın. Halıfleks temizleme için toz birikmesine karşı belirli aralıklarla zemini süpürün. Güçlü elektrikli süpürge kullanmaya özen gösterin.
  • Çocuklu ve evcil hayvanlı ortamlarda kimyasal temizlik malzemelerinden kaçının. Gerektiğinde halı şampuanı değil, saç temizleme şampuanları kullanın.
  • Leke temizliği için leke giderci ürünler kullanmayı deneyin.
  • Halı yıkama cihazınız yoksa fırçayla köpürterek yüzey temizliği yapın.

Halıfleks Fiyatları Ne Kadar?

Halıfleks çeşitleri ve fiyatları alanında müşterilerine uygun çözümler sunan firmamızda, arzu edilen modele ve metrekaresine göre ücretler farklılık gösterecektir. Fiyat için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz yararlı olacaktır.

Halıfleks Ücretsiz Keşif Nedir?

Müşterilerimizin memnuniyeti için sunduğumuz çözümlerden biri de “Ücretsiz Keşif” hizmetidir. Fiyat kıyaslaması yapan, mekanı için en iyiyi ve en kalitesini arayan müşterilerimiz bizden inceleme talep ederek daha iyi bir karar verebilirler. Ekibimiz Halıfleks döşenecek alanı inceler, en iyi model ve fiyatları önerir. Bu hizmetimiz için müşterilerden ücret talep edilmez.

Halıfleks çeşitleri ve fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi bize Whatsapp iletişim hattımızdan yazarak veya bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Akser Zemin

Hizmetlerimiz

Paket

Halıfleks

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, yer döşemelerinizi geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Duvar Kağıdı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Duvar Kağıtlarını geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar
Paket

Karo Halı

Ev iş yerlerinin vazgeçilmezi olan, Karo Halıları geniş ürün yelpazesi ile yüzlerce ürün çeşidini uygun fiyat ve kalite ile keşfedin.

Detaylar